zonguldak merkez en yakın tüp bayi Ketpa Gıda

Zonguldak Merkez En Yakın Tüp Bayi Ketpa Gıda

Ankara Cad. No: 52 Zonguldak » Merkez Merkez, Zonguldak
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Likit Tüp Bayii

Ketpa Gıda Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Zonguldak/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Zonguldak Merkez En Yakın Tüp Bayi Ketpa Gıda Hakkında

Sektöre 2006 yılında Lpg tüp dağıtımı ile adım atan firmamız, ilerleyen yıllarda lansmanını genişleterek Türkiye’nin farklı illerinde su ve gıda bayilikleri almış, market ve cafe işletmeciliği alanlarına da girmiştir. Yıllar içerisinde emin adımlarla ilerleyerek Zonguldak alışveriş sektöründe kurumsal bir yapıya dönüşen firmamızın ülke genelinde yaptığı bayilik ve işletmeleri şunlardır:

Zonguldak Mogaz Lpg tüp dağıtım hizmetleri,

Ketmar Market,

Zonguldak Saka Su Bayiliği,

Bursa Saka Su Distribütörlüğü,

Zonguldak Westalife AWM Cezveden Cafe İşletmeciliği,

Balıkesir Cezveden Cafe İşletmeciliği.Biz firma olarak tüketicimize en üst kalitede hizmet sunmak için var olduk. Verilen servis ve hizmetlerin müşteri memnuniyeti ile birleşmesinin sektördeki liderliğimizi sürdürmek için gerekliliğinin farkındayız. Dolayısıyla bayiliğini yaptığımız ürünlerin üzerindeki etiketler onları güvenle tüketebileceğinizin garantisidir. Biz kurumsal bir firma olarak; tüm yasal mevzuata uygunluğumuzun garantisini siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Aynı zamanda yüksek kalite standartlarına sahip olduğumuzu da taahhüt etmekteyiz.

Firmamız yönetici, tedarikçi ve çalışan ekibi ile sistemli çalışmanın müşteri memnuniyetine olan doğrudan etkisini bildiğinden dolayı yükümlülüklerinin farkındadır. Dolayısıyla her bir çalışanımız arasındaki düzen ve uyum çalışma sistemimizin esasını oluşturur. Bununla birlikte iş motivasyonumuzun temel kaynağı müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuz firma olarak yüksek kalite standartlarımızla tüketici memnuniyetini birleştirerek pazarda lider bir konuma ulaşmak. Misyonumuz ülke genelinde tüm müşterilerimize uygun satış politikamızla hizmet ağımızı genişletmeye devam etmek.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.