yalova kirazlı oto ekspertiz firması Zeki Oto Lpg

Yalova Kirazlı Oto Ekspertiz Firması Zeki Oto Lpg

Kirazlı Sanayi Sitesı 9. Yol No: 12/7 Kirazlı Yalova Yalova » Merkez Merkez, Yalova
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Yalova Kirazlı Oto Ekspertiz Firması Zeki Oto Lpg
Ali Mansur - Zeki Kura
Kirazlı Sanayi Sitesı 9. Yol No: 12/7 Kirazlı Yalova Yalova » Merkez
Merkez , Yalova
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Zeki Oto Lpg Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Yalova » Merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Yalova Kirazlı Oto Ekspertiz Firması Zeki Oto Lpg Hakkında

Otomobilleriniz bazılarınız için derinlemesine bir tutku nesnesi, bazılarınız için ise dairelerinizden sonraki en büyük yatırım. Hal böyle olunca da otomobilleriniz için verdiğiniz değerin boyutunu tahmin etmek pek de zor olmuyor. Otomobillerinizi güvenle Zeki Oto Lpg’ye yani bize emanet edebilirsiniz. Biz sizlere Yalova otomotiv sektöründe hizmet vermekteyiz.

Zeki Oto Lpg’yi bu sektördeki rakiplerinden ayıran en büyük özelliği şüphesiz ki, Türk Standartları Enstitüsü ve Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi onaylı, kaşeli ve imzalı uzman personelleri bünyesinde bulunduruyor olması.

Bizlere getirdiğiniz otomobillerinizi deneyimli personellerimiz yani eksperlerimiz teknik cihaz ve ekipmanlarla detaylı olarak inceliyor ve otomobiliniz hakkında görüşlerini bildiriyorlar. Otomobilinizin eğer bir sorunu varsa böylelikle kolay bir şekilde tespit edilecek ve kısa bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır. Ayrıca eğer yeni bir otomobil satın alacaksanız kesinlikle Zeki Oto Lpg’ye getirip ekspertizden geçirmeden almamanızı öneririz.

Uluslar arası kalite belgeleri ile bir dünya markası olan Atiker ve evrensel olarak birçok otomobil markasının anlaşmalı olduğu BRC’nin yetkili servisliğini yapmaktayız. Bunun yanı sıra egzoz gazı emisyon ölçümü yapmak için de tercihiniz yine biz olmalıyız. Çünkü bu işinde yetkili servisi biziz.

Yalova’da oto ekspertiz denildiğinde hızlı ve güvenilir hizmet almak isteyen tüm müşterilerimizin aklına biz geliyoruz. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak için randevu almak veya bizimle ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olmak için, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417