üsküdar mercedes özel servis KM Otomotiv

Üsküdar Mercedes Özel Servis Km Otomotiv

Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No : 107 İstanbul Üsküdar Üsküdar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Üsküdar Mercedes Özel Servis Km Otomotiv
Kemal Sevim - Murat Bulut
Kısıklı Mahallesi Alemdağ Caddesi No : 107 İstanbul Üsküdar
Üsküdar , İstanbul
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Km Otomotiv Mercedes Servis Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Üsküdar İstanbul Da Hizmet Vermekteyiz.

Üsküdar Mercedes Özel Servis Km Otomotiv Hakkında

Oto servis ve tamir alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Km Otomotiv Mercedes Servis, firmakayitlari.com sitesinin önemli bir üyesidir. Mercedes Benz dünyanın en prestijli otomobil markalarından biridir. Bu nedenle, Mercedes Benz araçlarınızı güvenilir ve alanında deneyimli bir servise götürmek önemlidir. Firmamız, her zaman müşteri memnuniyeti prensibi ile hareket etmektedir. Bu doğrultuda hizmetlerimizi de en kaliteli şekilde sizlere sunuyoruz.

İstanbul oto servis ve tamirhane sektöründe yer alan firmamız, en çok tercih edilen oto servislerden biridir. Firmamız, araçların bakım ve onarımında uzman bir servistir. Firmamız, alanında uzman teknisyenleri ve modern ekipmanları ile en kaliteli hizmeti vermektedir. Araçlarınızın, periyodik bakımlarını, motor ve mekanik onarımını kaporta ve boya onarımını, jant ve lastik değişimlerini, acil durum onarımlarını hızlı ve güvenli bir biçimde yapabileceğiniz servis konumundayız.

Firmamızın hizmet çeşitliliği ile her türlü sorununuzu çözüm üretiyoruz ve en kısa zamanda sorunlarınızı çözüyoruz. Fiat, BMW, Range Over, Mercedes, Porsche gibi birçok araç markasına hizmet veriyoruz. Sizler de aracınızı emin ellere yani bize emanet edebilirsiniz. Araçlarınızın bakımı güvenli bir şekilde yapılacak ve arızalı araçlarınız kısa sürede onarılacaktır. Oto servis ve tamir alanında her daim bizden hizmet alabilirsiniz.

Firmamız, uygun fiyat politikası ile hareket etmektedir. Uygun fiyata araçlarınızın bakımını bizde yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman bizleri arayabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Ne zaman isterseniz de oto servisimize uğrayabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.