trabzon ortahisar özel halı saha Yıldız Halı Saha

Trabzon Ortahisar Özel Halı Saha Yıldız Halı Saha

Beştaş Mahallesi Şehitlik Sokak Ortahisar Trabzon » Merkez Merkez, Trabzon
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Trabzon Ortahisar Özel Halı Saha Yıldız Halı Saha
Ahmet Altun
Beştaş Mahallesi Şehitlik Sokak Ortahisar Trabzon » Merkez
Merkez , Trabzon
İş Alanları

Halısaha

Yıldız Halı Saha Olarak Trabzon Ortahisar'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Trabzon Ortahisar Özel Halı Saha Yıldız Halı Saha Hakkında

Alanımıza geldiğinizde araçlarınızı otoparkımıza bırakabiliyorsunuz. Soyunma odalarımıza girdiğinizde ferah bir ortam sizi karşılıyor. Kalabalık arkadaş gruplarınızla gerekli maç hazırlıklarınızı yaparken sıkıntı yaşamıyorsunuz. Karşılaşma saatinizi kafemizde beklerken dilediğiniz siparişi verebilir sıkılmadan bekleyebilirsiniz. Kablosuz internet hizmetimizden faydalanabilmektesiniz. Servis personelimiz size ihtiyaçlarınız için destek olmakta ve gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Günün her saati futbol oynayabileceksiniz. Akşam halı saha randevularınızda güçlü aydınlatma ile görüş alanınızın kusursuz olduğunu fark edeceksiniz. Zemin de kullanılan özel halı top sürüşünüzü kolaylaştıracak sizi fazladan efor göstermek zorunda bırakmayacak. Kötü zemin sebebiyle hatalı pas yapmak zorunda kalmayacaksınız. Olumsuz mevsim koşullarında kapalı alanımız sayesinde sıkıntı yaşamıyorsunuz. Oyun bitiminde sıcak su ile duşları kullanabiliyorsunuz. Her anlamda ihtiyaçlarınız karşılanıyor ve eğlencenin keyfini çıkarıyorsunuz.

Merkez de ve ulaşımı kolay alanımız tercihinizde ilk sırada yer alacak. Futbolun çok sevildiği şehir Trabzon’da kıran kırana maçlar sizi bekliyor. Tesis imkanlarımız sizlerin istekleri doğrultusunda her gün geliştirilmeye devam ediyor. Güvenlik ve temizlik hizmetleri üst düzeyde uygulanıyor. Fiyat performans özelliği ile sizi memnun edecek. Arkadaşlarınızla birlikte harika bir futbol deneyimi için sizleri tesisimize davet ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.