sultangazi pastane Karadağlar Unlu Mamülleri

Sultangazi Pastane Karadağlar Unlu Mamülleri

Esentepe Mahallesi İstanbul Sultangazi sultangazi, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Sultangazi Pastane Karadağlar Unlu Mamülleri
Hüseyin Karadağ
Esentepe Mahallesi İstanbul Sultangazi
sultangazi , İstanbul
İş Alanları

Pastane

Karadağlar Unlu Mamülleri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sultangazi İstanbul Da Hizmet Vermekteyiz.

Sultangazi Pastane Karadağlar Unlu Mamülleri Hakkında

Unlu mamullerin üretimi ve satışı alanlarında faaliyet göstermekte olan firmamız Karadağlar Unlu Mamulleri, firmakayitlari.com sitesinin önemli bir üyesidir. Her zaman müşteri memnuniyeti ile hareket ediyoruz ve dünyanın en lezzetli, en taze ve en kaliteli unlu mamullerini sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Amacımız sadece müşterilerimizin memnuniyetidir.

İstanbul unlu mamulleri sektöründe büyük bir yer edinmiş firmamız, en çok tercih ve tavsiye edilen firmalardan biridir. Firmamız, sağlık ve hijyen kurallarına büyük önem verir ve bu kurallara uygun bir şekilde üretim ve satış yapmaktadır. Alanında deneyim sahibi ve profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ustalarımız, unlu mamullerin hazırlanması ve pişirilmesi alanlarında yılların verdiği tecrübeyle en iyi işi çıkarmaktadırlar.

Firmamızın ürün yelpazesi çok geniştir. Bu ürünlerden bazıları ise şu şekildedir; börek çeşitleri, sütlaç, supangle, poğaça çeşitleri, kuru pasta çeşitleri, sütlü tatlılar, kişiye özel pasta, doğum günü pastası, düğün pastası, söz pastası, nişan pastası, baklava çeşitleri gibi birçok ürünümüz mevcuttur. Müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre siparişlerinizi hazırlıyoruz. Siparişlerinizi hazırlama konusunda gereken özeni en üst seviyede gösteriyoruz. Uygun fiyatlı ürünlerimizden istediğiniz zaman sipariş verme imkânına sahipsiniz.

Firmamız ile bağlantı kurmak oldukça kolaydır. Bizleri istediğiniz zaman arayıp detaylı bilgi alabilir ya da pastanemize uğrayabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Asla unutamayacağız tatlar için işletmemize sizleri de bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.