sivas merkez tantuni paket servis Çağla Tantuni Sivas

Sivas Merkez Tantuni Paket Servis Çağla Tantuni Sivas

Camikebir Mahhallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Karaca Züccaciye Üstü No : 24/2 / A Sivas » Merkez Merkez, Sivas
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Sivas Merkez Tantuni Paket Servis Çağla Tantuni Sivas
Yunus Emre Bellek
Camikebir Mahhallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi Karaca Züccaciye Üstü No : 24/2 / A Sivas » Merkez
Merkez , Sivas
İş Alanları

Diğer

Çağla Tantuni Sivas Merkez'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Sivas Merkez Tantuni Paket Servis Çağla Tantuni Sivas Hakkında

Tavuk ve et tantuni ister lavaş isterseniz ekmek arası olarak servis edilmektedir. Farklı çeşit denemek isteyen müşterilerimiz içinse yoğurtlu ve mantarlı tantunilerimizde bulunmaktadır. Farklı çeşit içecek ve el yapımı şalgam suyumuzda sizler için hazır bulunmaktadır. Yemeğinizden sonra farklı bir lezzet için kerebiç tatlımızı da denemek isteyeceksiniz.

Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız malzemelerin sağlıklı ve taze olmasına özen gösteriyoruz. Sizlerin sağlığı bizler için çok önemli olduğundan hijyenik bir ortamda çalışıyoruz. Ustalarımız gerekli önlemler eşliğinde menülerinizi hazırlamaktadır. Servislerinizde görsel sunumlara da dikkat ediyoruz. Salonumuz sizlerin rahatça lezzetlerimizin tadına bakacağı şekilde düzenlenmiştir. Hem salonumuzdan hem de çeşitlerimizden memnun kalarak ayrılacaksınız. Uygun fiyata lezzetli çeşitlerimiz sizleri bekliyor.

Salonumuza gelemeyen müşterilerimiz için alo sipariş hizmetimiz mevcuttur. Evlerinize ve iş yerlerinize siparişimiz vardır. Özenle hazırlanan siparişleriniz sıcak bir şekilde sizlere geç kalmadan servis edilecektir. Çağla Tantuni Sivas olarak bu alanda lezzetli ürünlerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.