şehitkamil tavuk yuvalama siparişi Kayaönü Löp Löp Yuvalama

Şehitkamil Tavuk Yuvalama Siparişi Kayaönü Löp Löp Yuvalama

Pirsultan Mahallesi 131 Nolu Sokak No : 17 ( Devlet Hastanesi Sağ Çaprazı ) Gaziantep » Şehitkamil Sehitkamil, Gaziantep
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Şehitkamil Tavuk Yuvalama Siparişi Kayaönü Löp Löp Yuvalama
Mustafa Özdarakçı - Dilek Kara
Pirsultan Mahallesi 131 Nolu Sokak No : 17 ( Devlet Hastanesi Sağ Çaprazı ) Gaziantep » Şehitkamil
Sehitkamil , Gaziantep
İş Alanları

Diğer

Kayaönü Löp Löp Yuvalama Gaziantep Şehitkamil'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Şehitkamil Tavuk Yuvalama Siparişi Kayaönü Löp Löp Yuvalama Hakkında

Gaziantep restaurant sektöründe hizmet veriyoruz. Evde hazırlamaya vakti olmayan ve bu lezzetlerden de vazgeçemeyenler için lezzetli tatlarımızı hazırlıyor ve paketliyoruz. Evinizde soğutulmuş olarak aldığınız bu lezzetleri ısıtıp misafirlerinize dahi ikram edebilirsiniz. Sadece geleneksel tatlar değil, aynı zamanda ev yemekleri ve börek çeşitleri ile hizmet veriyoruz. Sigara böreği, günlük yufka, saç ekmeği vazgeçilmezlerimizin arasındadır.

Ev mantısı da yapıyoruz. Hatta mantıyı çeşitlendirerek herkesin damak tadına göre sunum yapıyoruz. Vegan mantısı, Kayseri mantısı olarak çeşitlerimiz bulunuyor. Ayrıca yöremizde bulunan ve yemeklerin vazgeçilmezlerinden olan erişte, nar ekşisi ve tatlı domates salçasını da özenerek yapıyor ve paketliyoruz. Sipariş verdiğiniz takdirde en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Evinde misafir ağırlamak isteyen fakat bu lezzetleri yapmaya vakit bulamayanlar için ekonomik altın günü paketi ile kek, sarma, sigara böreği, içli köfte gibi lezzetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.