samsun ilkadım camlı iç kapı modelleri Barok Kapı Sistemleri

Samsun İlkadım Camlı İç Kapı Modelleri Barok Kapı Sistemleri

Merkez : Fatih Mahallesi Coşkunsu Sokak No : 31 / 2 Samsun » İlkadım ilkadım, Samsun
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Samsun İlkadım Camlı İç Kapı Modelleri Barok Kapı Sistemleri
Nihat Yıldız
Merkez : Fatih Mahallesi Coşkunsu Sokak No : 31 / 2 Samsun » İlkadım
ilkadım , Samsun
İş Alanları

Diğer

Barok Kapı Sistemleri Olarak Samsun İlkadım'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Samsun İlkadım Camlı İç Kapı Modelleri Barok Kapı Sistemleri Hakkında

Kapının rengi bile evinize değişik hava katılmasına yardımcı olur. Bunun için kapı seçimi yaparken hem güven hem de şık görünüm açısından değerlendirerek seçim yapmalısınız.

Küçük metrekareli evlerde ortamın daha ferah ve aydınlık görünmesi için açık renklerde kapılar tercih edilmesi doğru bir tercih olabilir. Açık renkler lekeyi çabuk belli eden renk olsa da evin ferah, şık ve güzel görünmesine neden olur. Bunun için son yıllarda beyaz veya açık renkli kapı modelleri daha fazla tercih edilmektedir.

Aynı zamanda cam desenli, düz desenli ve hem cam, hem desenli kapı modelleri bulunmaktadır. Cam desenli olanlar çok sık kullanım sağlamamakta olup, kullanılsa da sadece salon ve ya mutfak kapısı olarak kullanılmaktadır. Bunun nedeni ise cam odanın içini gösterdiği için yatak odası, çocuk odası, banyo ve wc gibi mekanlarda kullanılması mahremiyet açısından zordur . Fakat salon, mutfak gibi mekanlar için camlı kapı kullanılabilir. Camlı kapıların tercih edilmesi karanlık olan koridorların da ışık alması için avantaj sağlayabilir.

Gelişen teknoloji ile birlikte kapı sektöründe de farklı sistemlerle üretilmiş, farklı malzemelerle çeşitlendirilmiş, farklı desenlerle ayrıcalık kazandırılmış, her zevke ve her ekonomiye uygun kapı çeşiti bulmak mümkündür.

Son yıllarda tercih edilen kapılardan olan Amerikan kapıları seçerken laminat parkenizin rengine yakın olmasına dikkat etmeniz odanızın dekorasyon bütünlüğü açısından önemlidir.

Açık renk kullanılması her mobilya dekorasyonuna uyum sağlaması içindir. İşin içine farklı renkler girdiği zaman uyumsuzluklar söz konusu olabilir. Bu gibi durumları engellemek amacı ile çift renkli iç kapılar üretilmektedir. Ve her alana uygun modellerde, daha çok Amerikan panel kapılarda uygulanmaktadır. Bunun nedeni ise Amerikan kapının yapısının her renge uygun olması, kolayca boyanmasının mümkün olmasıdır. Üretim ve Montaj konusunda hassasiyet göstermiş olduğumuz laminat iç kapı çeşitlerimiz aşağıdaki gibidir.

Ev iç kapıları İş yerleri iç kapıları Hastane okul gibi resmi kurumlar olmak üzere laminat iç kapı üretim ve montajı. Özellikle Resmi kurum olmak üzere yangına dayanımlı laminat kapılar üretimi ve montajı Okul kapıları üretimi montajı ve aynı zamanda lake pvc melamin doğal ahşap iç kapı modelleri ve daha bir çok iç kapı modelleri ve çeşitleri üretim ve montajı ile bir çok resmi kurumlar dahil olmak üzere her alanda uzun yıllar Samsun da siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Fabrika Adres : Poybelen Güney Sanayi Sitesi 1177 Sokak No : 9 / 10 55020

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.