muğla fethiye en yakın oto egzozcu Fethiye Egzoz

Muğla Fethiye En Yakın Oto Egzozcu Fethiye Egzoz

Taşyaka Mahallesi Sanayi Sitesi Şehit Fethi Bey Caddesi No: 39 Muğla » Fethiye Fethiye, Muğla
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Muğla Fethiye En Yakın Oto Egzozcu Fethiye Egzoz
Recep Takoz
Taşyaka Mahallesi Sanayi Sitesi Şehit Fethi Bey Caddesi No: 39 Muğla » Fethiye
Fethiye , Muğla
İş Alanları

Diğer

Fethiye Egzoz Olarak Muğla Fethiye'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Muğla Fethiye En Yakın Oto Egzozcu Fethiye Egzoz Hakkında

Muğla oto servis ve tamirhane sektöründe çözüm odaklı çalışma arkadaşlarıyla yoluna devam eden firmamız, egzozla ilgili tüm sorunları gidermektedir. Motorda biriken gazın dışarıya atılmasını sağlayan egzoz, sistematik bir yapıdadır. İçerik ve çalışma sistemi karışık olduğu için onarım ve değişiminde usta ellere emanet edilmesi şarttır. Belli aralıklarla egzozu kontrol ettirmek olası büyük hasarları engellemekte faydalı olacaktır. Egzozda birkaç nedenden dolayı arıza çıkabilmektedir. Farklı nedenlerden dolayı delik veya patlak olan egzozlara kaliteli kaynak işlemi uygulamaktayız. Ancak çürümenin büyüdüğü egzozların tamiri imkansızdır. Bu durumda işinin ehli ustalarımız egzoz değişimi yapmaktalar.

Aynı zamanda araçların partikül filtresinin temizlenmesi hizmetini de sizlere sunmaktayız. Aslında belli bir süre belli bir hızla hareket eden araçlar kendi kendine partikül filtresi temizliğini yapmaktadır. Ancak trafik yoğun olursa veya gidilecek mesafe kısa olursa bu temizlenme gerçekleşmez. İşte bu durumda firmamız devreye girerek partikül filtresi temizliğini yapıyor.

Tüm hizmetlerimizde kaliteyi ön planda tutarak ilerlemekteyiz. Bu yüzden tamirini veya değişimini gerçekleştirdiğimiz parçalar uzun süreli kullanıma uygundur. Siz de hizmetlerimizden memnun kalarak yolculuğunuza sorunsuz devam etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.