mersin yenişehir balık siparişi Yakamoz Et Balık Restaurant

Mersin Yenişehir Balık Siparişi Yakamoz Et Balık Restaurant

Piri Reis Mahallesi Flamingo Yolu Kuzeyi İnönü Bulvarı Üzerican Apartmanı Altı No: 230 / A Mersin » Yenişehir yenisehir, Mersin
Cep Onaylı
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Mersin Yenişehir Balık Siparişi Yakamoz Et Balık Restaurant
Bektaş Karaca
Piri Reis Mahallesi Flamingo Yolu Kuzeyi İnönü Bulvarı Üzerican Apartmanı Altı No: 230 / A Mersin » Yenişehir
yenisehir , Mersin
İş Alanları

Lokanta Restoran

Yakamoz Et Balık Restaurant Mersin Yenişehir'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Mersin Yenişehir Balık Siparişi Yakamoz Et Balık Restaurant Hakkında

Firmamızın, geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğumuz lezzetlerden bazıları şunlardır; et ızgara çeşitleri, kebap çeşitleri, balık çeşitleri, meze çeşitleri, içecek çeşitleri gibi birçok lezzeti sizlere sunuyoruz. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Bu sayede en çok tercih edilen mekânlardan biri olduk. Restoranımızda canlı müzik keyfi de sizlere eşlik etmektedir. Böylelikle yemek yerken eğlenebileceksiniz. Unutulmaz bir yemek keyfi, eğlenceli bir gün için firmamıza davetlisiniz. Alanında uzman personellerimizle, en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Restoranımız ile her zaman iletişime geçebilirsiniz. İstediğiniz zaman bizi arayabilir ya da firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Müşterilerimizin siparişi istekleri doğrultusunda en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Siparişlerinizi en kısa zamanda teslim etmekteyiz. En taze ve en lezzetli yemeklerimizi tatmaya sizleri bekliyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.