David Guetta konseri talihlileri belli oldu!

Dünya çapında on beş milyon albüm satışıyla milyonlarca müzikseverin kalbini fetheden DAVID GUETTA, AXE’ın katkılarıyla 27 Haziran Cuma İstanbul’a geliyor.

Bu haberimize en çok yorum yapan 2 kişiye çift kişilik David Guetta konser bileti hediye ediyoruz.

 

İşte en çok yorum yapan 2  üyemiz:

 

Doğancan Çapık

 

Baran Siyahtaş

 

(Kazanan isimlerin e-postalarını kontrol etmeleri gerekmektedir.)

 

 

Dünyanın en önemli DJ ve prodüktörlerinden, Grammy ödüllü DAVID GUETTA, bu yazın unutulmayacak gecelerinden birine imza atacak. Geçtiğimiz Mayıs ayında İstanbul’da 17 bin kişiye muhteşem bir gece yaşatan GUETTA, Unilife organizasyonu ile bir kez daha İstanbullu müzikseverlerle buluşacak. 27 Haziran akşamı KüçükÇiftlik Park’ta yapılacak konserde GUETTA’dan önce Suat Ateşdağlı ve Qubicon (Emrah İş & Faruk Sabancı) DJ kabininde olacak.

 

AXE’ın ana sponsorluğunda, First, Tadelle, A Plus AVM, Durex ve DreamTV’nin destekleri ile düzenlenecek olan konser uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

 

Bugüne kadar Chris Willis, Fergie ve LMFAO ile “Gettin' Over You”, Nicki Minaj ile “Turn Me On”, Usher ile “Without You”, Neyo & Akon ile “Play Hard”, Sia ile  gerçekleştirdiği “Titanium” ve “She Wolf”, son dönemde Skylar Grey ile “Shut Me Down” gibi hitleriyle Amerika ve İngiltere müzik listelerinde 1 numaraya yükselen Fransız DJ ve prodüktör DAVID GUETTA’nın indirim dönem biletleri satışta…

 

Bu muhteşem buluşmayı kaçırmayın!

 

Kısaca David Guetta...

 

1980 ve 90'larda kulüplerde DJ'lik yapan David Pierre Guetta, Gum Productions'ı kurdu ve ilk albümü Just a Little More Love'ı 2001'de piyasaya sürdü. Ardından Blaster (2004) ve Pop Life (2007), One Love (2009) ve Nothing But The Beat (2011) adını taşıyan albümleri yayımladı. 23 ödüle sahip olan ünlü DJ, dünya dans müziğinin fenomeni olarak nitelendiriliyor.

 

İndirimli dönem bilet fiyatları

Loca                         - 3500.00 TL

Deluxe Lounge        - 500.00 TL ( Sınırsız içki ve snack ikramı )

Sahne Önü              - 325.00 TL

Normal                     - 110.00 TL

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417