kütahya aile çay bahçesi Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi

Kütahya Aile Çay Bahçesi Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi

Maruf Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi No : 33 Kütahya » Merkez Merkez, Kütahya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kütahya Aile Çay Bahçesi Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi
Emre Karateke
Maruf Mahallesi Ertuğrul Gazi Caddesi No : 33 Kütahya » Merkez
Merkez , Kütahya
Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kütahya Da Hizmet Vermekteyiz.

Kütahya Aile Çay Bahçesi Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi Hakkında

Farklı bir yer arayanların tercihi olan Hisar Altı Çay Bahçesi & Şark Köşesi firmakayitlari.com sitesi üyelerinden yalnızca birisidir. Kütahya yeme, içme ve eğlence alanına otantik mekanımızla giriş yaparak herkese kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. Herkesin damak zevkine uyacak çeşitlerimiz sizleri bekliyor. Uygun fiyatlarımızla sağlıklı ve taze çeşitlerimizle konforlu mekanımızda güzel bir anın tadını çıkaracaksınız. Soba üzerinde kestaneden patatese kadar anne eli değmiş çeşitlerimizle özleminizi gidereceksiniz. Özlediğiniz çeşitlerimiz sizleri bekliyor.

Açık alanımız özel gün ve kutlamalarınızda sizleri bekliyor. Nişan, sünnet ve mevlit gibi organizasyonlarınızı güler yüzlü ekibimizle sorunsuz bir şekilde halledeceksiniz. Şark köşemizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Canlı müzik eşliğimizde aradığınız eğlenceye kaliteli hizmetimizle ulaşacaksınız. Çocuklu ailelerimiz içinde çocuk oyun alanımız mevcuttur. Onlar eğlenirken sizlerde güzel bir mekânın tadını çıkaracaksınız.

Özlediğiniz sıcak ve samimi ortamı sizlere uygun fiyatlarımızla getiriyoruz. Sıcak bir soba eşliğinde huzurlu bir anın keyfine bakacaksınız. Sıcak yaz akşamlarında açık alanımızda Kütahya’nın güzelliğini seyredeceksiniz. Sizlere yeniliklerimizle hizmet vermek için çalışmaktayız. Sizlerle beraber bu alanda yürüyerek aranılan otantik hizmeti sizlere getiriyoruz. Hem eğleneceğiniz hem de farklı çeşitlerimizin tadına bakacağınız çay bahçemize sizleri bekliyoruz. Hem kapalı hem de açık alanımız sizlerin rahat edeceği şekilde düzenlenmiştir. Çalışanlarımız sizlerin hizmetimizden memnun ayrılması için ellerinden geleni yapacaklardır. Servislerimizi sizleri fazla bekletmeden sıcak olarak yapmaya özen gösteriyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.