konya ereğli kahvaltı Dostlar Kahvaltı Salonu

Konya Ereğli Kahvaltı Dostlar Kahvaltı Salonu

Gülbahçe Mahallesi Rasim Erel Caddesi No: 70 Ereğli Konya Eregli, Konya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Konya Ereğli Kahvaltı Dostlar Kahvaltı Salonu
Selim Yeşildağ
Gülbahçe Mahallesi Rasim Erel Caddesi No: 70 Ereğli Konya
Eregli , Konya
İş Alanları

Pide Börek Salonu

Dostlar Kahvaltı Salonu Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Ereğli Konya Da Hizmet Vermekteyiz.

Konya Ereğli Kahvaltı Dostlar Kahvaltı Salonu Hakkında

Dostlar Kahvaltı Salonu kahvaltı,kahvaltı salonu,kahvaltılık ürünler,simit evi,menemen,tost evi,tost ocağı,ciğerci,cafeterya vb alanda hizmet vermekteyiz.

Dostlar Kahvaltı Salonu Bugün geldiğimiz noktada elde etmiş olduğumuz tüm unvanların ve saygınlığın en büyük etkenlerinden biri kalite yönetim sistemimizi en iyi şekilde uygulamamız olmaktadır. yeme içme eğlence sektöründeki faaliyetlerimizde göstermiş olduğumuz istikrar ve kalite standartlarından taviz vermeyen anlayış sayesinde tüm çalışanlarımızın sahip olduğu bilinçle firmamızın gelişmesini sağlıyoruz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kaliteli bir şekilde sunulmasına ek olarak firmamız bünyesinde faaliyet göstermekte olan tüm personelimizin ne kadar değerli bir iş ortaya koyduğu fikrini de onlara hatırlatarak firmamızın sürdürülebilir bir üretim süreciyle anımsanmasını mümkün kılıyoruz.

FirmamızDostlar Kahvaltı Salonuilk önceliği oluşturduğu marka ve değerlere güvenirliğine yakışır hizmette ve üretimde bulunmak, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda taleplerine zamanında çözümler üretmektir. Ayrıca çalışanları da memnuniyetini gözetmek, iş güvenliğini sağlamak, kamu ve çevreye duyarlı teknolojiler ile üstün hizmet kalitesinde, dengeli ve istikrarlı büyüyerek faaliyetlerine devam etmek firmamızın önemsediği diğer değerlerdir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.