konya çumra 7/24 oto çekici hizmeti İzmirli Oto Kurtarma

Konya Çumra 7/24 Oto Çekici Hizmeti İzmirli Oto Kurtarma

- Konya » Çumra Çumra, Konya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Konya Çumra 7/24 Oto Çekici Hizmeti İzmirli Oto Kurtarma
Ali İzmirli
- Konya » Çumra
Çumra , Konya
İş Alanları

Oto Kurtarıcı

İzmirli Oto Kurtarma Konya Çumra'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Konya Çumra 7/24 Oto Çekici Hizmeti İzmirli Oto Kurtarma Hakkında

Konya yol yardım çalışmaları şehrimizin yükseltisi ve engebesi az olmasına rağmen zorunlu bir gerekliliktir. Trafik kurallarını uygulamayan kişiler ve acemi sürücüler sebebiyle zor durumlarda kalabilirsiniz. Hava koşulları nedeniyle aracınız yolda kalabilir ya da teknik bir arıza meydana gelebilir. Çumra bölgesinde yaşıyor ya da seyahat amacıyla burada bulunuyor olabilirsiniz. Bilmediğiniz bir yerde hasar tespit ve tamirat işlerine ihtiyacınız olabilir. Bize ulaştığınız anda bulunduğunuz noktaya geliyoruz aracını alıp belirlenen konumlara götürüyoruz. Gerekli tamiratın yapılması hususunda sizi yönlendirebiliyoruz.

Mekanik parçaları arıza veren arabalarınız, traktörleriniz, motorlarınız olabilir. Hepsi güvenle taşınmaktadır. Tonaj ve kilo farklarına göre ücret tarifesi uygulayabiliriz. Bize her saat ulaşabilirsiniz. Acil olarak arkadaşlarımız yanınıza ulaşacaktır. Trafikte ki araç sayısı sürekli artmakta ve bu sebeple güvenli sürüşün öneminin her geçen gün daha fazla arttığını unutmayalım.

çumra yol yardım, çumra yol yardım firması, çumra yol yardım firmaları, çumra 7/24 yol yardım, çumra 7/24 yol yardım firması, çumra yol yardım hizmeti, çumra acil yol yardım, çumra oto çekici, çumra alo oto çekici, çumra oto çekici firması, çumra oto çekici hizmeti, çumra acil oto çekici, çumra yol yardım, çumra yol yardım firması, çumra yol yardım firmaları, çumra 7/24 yol yardım, çumra 7/24 yol yardım firması, çumra yol yardım hizmeti, çumra acil yol yardım, çumra oto çekici, çumra alo oto çekici, çumra oto çekici firması, çumra oto çekici hizmeti, çumra acil oto çekici,

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.