kocaeli izmit saç kesim hizmeti Tuğce Gençaslan Beauty Men & Women

Kocaeli İzmit Saç Kesim Hizmeti Tuğce Gençaslan Beauty Men & Women

Körfez Mahallesi Berk Sokak No: 1/66 Dorpin Avm Kocaeli » İzmit izmit, Kocaeli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kocaeli İzmit Saç Kesim Hizmeti Tuğce Gençaslan Beauty Men & Women
Tuğçe Gençaslan - Çağla Demir
Körfez Mahallesi Berk Sokak No: 1/66 Dorpin Avm Kocaeli » İzmit
izmit , Kocaeli
İş Alanları

Güzellik Salonları

Tuğce Gençaslan Beauty Men & Women Kocaeli İzmit'te Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kocaeli İzmit Saç Kesim Hizmeti Tuğce Gençaslan Beauty Men & Women Hakkında

Güzellik uzmanı Tuğçe GENÇASLAN önderliğinde İzmit güzellik merkezi sektöründe faaliyete giren merkezimizde eğitimlerini tamamlamış, sertifika sahibi profesyonel güzellik uzmanları ile çalışmaktayız. Kişiye özel, yaratıcı, modern tasarımlarımız ve uygulamalarımızla güzellik anlayışınız değişecek, kendinizi hiç olmadığınız kadar güzel hissedeceksiniz. Merkezimizde, günlük hayatınızda ya da özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm güzellik uygulamaları sizlere en iyi şekilde sunulacaktır.

Merkezimizde, istenmeyen tüylerinizden kolayca kurtulmanızı sağlayan lazer epilasyondan güzelliğinizin tamamlayıcısı saç tasarımlarına, yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkaran kaş tasarımlarından tarzınızı yansıtacak rengarenk tırnak tasarımlarına kadar birçok güzellik uygulamasını bulabilirsiniz. Yaşınız, tarzınız, sosyal statünüz ne olursa olsun sizler için en uygun tasarımlar ve işlemler görülmemiş bir güzellikle parlamanızı sağlayacaktır.

Kişiye özel malzemelerin teknolojik ekipmanların kullanıldığı merkezimizde, sağlığınız en ön planda tutulmakta, hijyen kurallarına sıkı sıkıya bağlı bir şekilde hizmet verilmektedir. Cildinizde herhangi bir tahriş oluşmaması için sadece en kaliteli markalar ve doğal içerikli ürünler kullanılmaktadır. Sağlıklı bir güzelliğe kavuşmanız için bizlere güvenebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.