kocaeli darıca kirpik lifting işlemleri Hazal Estetik ve Güzellik

Kocaeli Darıca Kirpik Lifting İşlemleri Hazal Estetik Ve Güzellik

Kazımkarabekir Mahallesi Dergah Sokak 3 Örtaş Plaza K: 3 ( Lc Waikiki Üstü ) Kocaeli » Darıca Darica, Kocaeli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kocaeli Darıca Kirpik Lifting İşlemleri Hazal Estetik Ve Güzellik
Hazal Nur Araz - Rukiye Korkmaz
Kazımkarabekir Mahallesi Dergah Sokak 3 Örtaş Plaza K: 3 ( Lc Waikiki Üstü ) Kocaeli » Darıca
Darica , Kocaeli
İş Alanları

Güzellik Salonları

Hazal Estetik Ve Güzellik Olarak Kocaeli Darıca'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kocaeli Darıca Kirpik Lifting İşlemleri Hazal Estetik Ve Güzellik Hakkında

Dudak renklendirme uygulaması, gözenek sıkılaştırma işlemleri, kalıcı eyeliner uygulaması, et beni alımı, iğneli epilasyon işlemi, cilt bakımı uygulaması, lazer epilasyon, cilt leke bakımı, microblading kaş tasarımı, g5 masajı uygulaması ve kirpik lifting işlemleri gibi uygulamalar sunarak hizmet veriyoruz. Tüm bu hizmetleri, alanında uzman ekibimizle sağlıyoruz. Uygulamalarımız güncel ve kalitelidir. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde uygulamalarımızı tercih edebilirsiniz.

Güzellik merkezimizin hijyen seviyesini korumak adına düzenli periyotlarla temizliğini sağlıyoruz. Her müşterimizin ardından, kullandığımız bütün ekipmanların dezenfeksiyonunu sağlıyoruz. Sizlerin sağlığını önemsiyoruz.

Kocaeli güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Sizlerin memnuniyetini sağlamak, bu sektördeki en kaliteli ve güncel işlemleri size sunmak temel hedeflerimizdir. Alanında uzman ve deneyimli kadromuz, hijyenik güzellik merkezimiz, samimi ortamımız, ekonomik ücretlerimiz ve üstün kalitede güncel uygulamalarımız için güvenle bizleri tercih edebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi öğrenmek, fiyat bilgisi almak ya da hızlıca randevu oluşturmak için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.