kocaeli başiskele 2023 kurbanlık fiyatları Hamzadağ Çiftliği

Kocaeli Başiskele 2023 Kurbanlık Fiyatları Hamzadağ Çiftliği

Doğantepe Kocaeli » Başiskele basiskele, Kocaeli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kocaeli Başiskele 2023 Kurbanlık Fiyatları Hamzadağ Çiftliği
Seyfullah Uzun
Doğantepe Kocaeli » Başiskele
basiskele , Kocaeli
İş Alanları

Diğer

Hamzadağ Çiftliği Olarak Kocaeli Başiskele'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Kocaeli Başiskele 2023 Kurbanlık Fiyatları Hamzadağ Çiftliği Hakkında

Günlük taze olarak hijyenik koşullarda sağılan sütlerimiz, paketlemenin yapılmasının ardından uygun saklama koşullarında sizlere ulaştırılmak üzere hazırlanmaktadır. Müşterilerimizin siparişlerine yönelik hazırladığımız ürünlerimizi günlük olarak temin etmekteyiz. Az ya da çok şeklinde miktar gözetmeksizin tüm ihtiyaçlara cevap vermekteyiz.

Sütün kalitesini arttıran ana unsurlardan biri de hayvanların beslenme şeklidir. Çiftliğimizde bulunan tüm hayvanlarımızın kontrolleri yapılmaktadır. Böylelikle ihtiyaç duydukları besinleri tespit ederek sağlıklı bir şekilde yetişmeleri ile birlikte süt üretimi sağlanmaktadır. Ürettiğimiz sütlerin yüksek kalitesi sebebiyle müşterilerimiz bizleri güvenle tercih etmektedir.

Nerede olduğunuz fark etmeksizin, çağırdığınız her noktaya siparişlerinizi hızlı bir biçimde ulaştırmaktayız. Çiftliğimiz ile iletişime geçmeniz halinde ihtiyaçlarınıza yönelik siparişlerin temini sağlanmaktadır. Kurbanlık ve adaklık ihtiyaçlarınız olması durumunda, müşterilerimizin rahat etmesine öncelik verdiğimiz için, İslami usullere uygun kesimler yaparak teslim ediyoruz. Hisselere bölerek, tüm müşterilerimizi kesim ile uğraştırmadan istenilen adreslere etlerimizin teslimatını yapmaktayız. Önceliğimiz tüm müşterilerimiz için kolaylık sağlamaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.