keşan inşaat plan proje firması Sezer Mühendislik

Keşan İnşaat Plan Proje Firması Sezer Mühendislik

Büyük Cami Mahallesi Tayip Akalın Caddesi No: 16/b Edirne » Keşan Keşan, Edirne
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Keşan İnşaat Plan Proje Firması Sezer Mühendislik
Onur Sezer
Büyük Cami Mahallesi Tayip Akalın Caddesi No: 16/b Edirne » Keşan
Keşan , Edirne
İş Alanları

Diğer

Sezer Mühendislik Olarak Edirne Keşan'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Keşan İnşaat Plan Proje Firması Sezer Mühendislik Hakkında

Sezer Mühendislik olarak tesisat ve bakım onarım sektörünün bağlantılı olduğu inşaat sektörü için önemi büyük olan elektrik elektronik tesisat hizmetleri gerçekleştirmekteyiz. Gerek tesisatlarımızla gerekse inşaat plan ve projelerimizle ön planda olduğumuz bu sektörde her zaman müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini önemsiyoruz.

Edirne tesisat ve onarım bakım olarak hizmetlerimizi alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla yıllardır bu sektörde hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Yılların verdiği tecrübeyle müşterilerimizin istekleri doğrultusunda ilerledik. Konut, ticari ve turizm gibi birçok alanda başarılı projelerimizle hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Elektrik elektronik mühendisi olarak tesisat ve onarım bakım sektöründe sizler için sunduğumuz birçok hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu hizmetlerimizi gerçekleştirirken sizlerle detaylı bilgiler paylaşarak ilerliyoruz. Hizmetlerimizde detaylı bilginin yanı sıra fiyatlarımızı belirlerken ekonomik olmasına dikkat ediyoruz. Sizler için hizmetlerimizi şu şekilde sıralamamız mümkün:

İnşaat Taahhüt Hizmeti Yüksek Gerilim Hizmeti Alçak Gerilim Hizmeti Topraklama Ölçüm Raporu Hazırlama Hizmeti İnşaat Plan Proje Hazırlama Hizmeti Danışmanlık Hizmeti

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.