keçiören kalıcı dipliner uygulaması Fleur Beauty Salon

Keçiören Kalıcı Dipliner Uygulaması Fleur Beauty Salon

Çiçekli Mahallesi Karaelmas Sokak No: 31/ B ( İncirli Şehit Furkan Yayla Anadolu Lisesi Karşısı) Ankara » Keçiören Keçiören, Ankara
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Keçiören Kalıcı Dipliner Uygulaması Fleur Beauty Salon
Şerife Aslan - Pınar Kanlıöz
Çiçekli Mahallesi Karaelmas Sokak No: 31/ B ( İncirli Şehit Furkan Yayla Anadolu Lisesi Karşısı) Ankara » Keçiören
Keçiören , Ankara
İş Alanları

Güzellik Salonları

Fleur Beauty Salon Ankara Keçiören'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Keçiören Kalıcı Dipliner Uygulaması Fleur Beauty Salon Hakkında

Güzellik merkezi alanında hizmet veren pek çok rakip firma bulunuyor. Bu rakip firmalardan bizi ayıran özellik ise ekibimizin bilgi ve birikimi oluyor. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyor. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları değerlendiriliyor. Uygun koşullarda müşterimizin istediği işlemler gerçekleştiriliyor. Güzellik salonumuzda uzman kadro eşliğinde sağlığa uygun çalışmalar yapılıyor. Uzman ekibimizin yapmış olduğu çalışmalar arasında kalıcı makyaj, kalıcı makyaj silme, profesyonel cilt bakımı, leke tedavisi, kaş ve kirpik tasarımı yer alıyor. Müşterimize uygun dolgu işlemleri de yapılıyor.

Güzellik salonumuzda her zaman sağlığa uygun çalışmalar yapıyoruz. Değerli müşterilerimizin istediği işlemleri uygun koşullarda gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimizin sağlığını riske atmamış oluyoruz. Müşterilerimiz için sağlığa uygun, yüksek kaliteye sahip ürünler kullanıyoruz. Her işlemi gerçekleştirmeden önce müşterimizin o işlem için uygun olup olmadığına bakıyoruz. Bu sayede işlemlerden başarılı sonuçlar alıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştiriyor, daha iyi ve gelişmiş çalışmalarla hizmet veriyoruz. Salonumuzda doğru fiyat aralığını belirliyoruz. Bu sayede müşterimizin maddi zarara uğramasını önlüyoruz. Sizler de güvenilir güzellik işlemleri için salonumuzu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.