kars toptan peynir satışı Kars Peynir Dünyası 36

Kars Toptan Peynir Satışı Kars Peynir Dünyası 36

Yusuf Paşa Mah Bakırcılar Cad Kazım Karabekir İş Hanı No 6 Zeminkat No 6 Kars » Merkez Merkez, Kars
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Kars Toptan Peynir Satışı Kars Peynir Dünyası 36
Onur Er
Yusuf Paşa Mah Bakırcılar Cad Kazım Karabekir İş Hanı No 6 Zeminkat No 6 Kars » Merkez
Merkez , Kars
İş Alanları

Organik Gida

Kars Peynir Dünyası 36 Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Kars » Merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Kars Toptan Peynir Satışı Kars Peynir Dünyası 36 Hakkında

Süt ve süt ürünleri insanların en temel besin kaynaklarından birisidir. Süt, çeşitli hayvanlardan elde edildikten sonra yüzlerce farklı ürüne dönüşür ve her biri farklı alanlarda kullanılabilecek, farklı zamanlarda tüketilebilecek, her damak zevkine hoşnut gelebilecek ürünler geliştirilmektedir. Bunların günlük tüketimi insan sağlığı için son derce elzemdir. Sağlıklı ve organik süt ürünlerine ulaşmanın oldukça zor olduğu günümüzde bizler Balcıoğlu Peynircim olarak Kars /Merkez'de faaliyet gösteriyor, yıllardır birbirinden kaliteli çözümler geliştiriyoruz. Yıllar önce büyük bir heyecanla çıktığımız yolda ilk günün heyecanı ve yılların bilgi birikimiyle çalışıyoruz. Her seferinde daha fazlasını yapabilmek için hummalı bir gayret gösteriyoruz.

Kars alışveriş,peynircilik, sektörünün örnek firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine tanıyor, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Değişen ve gelişen tüketim alışkanlıklarına her zaman başarıyla karşılık verebilmek için ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında tam da istediğiniz gibi sizlere sunmaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin malzeme tedarikinden servisine kadar her detayında hijyen olgusuna azami dikkat ediyor, her zaman en sağlıklı ürünleri ve en lezzetli ürünleri tercihinize açıyoruz.

Kars Peynir Dünyası 36 olarak çok geniş bir ürün seçeneği sunuyoruz. Bütün ürünlerimizde kalite standartlarını en üst noktada tutuyoruz. Her damak zevkine hitap eden yüzlerce ürünümüzle birlikte sofralarınızı ve damaklarınızı şenlendiriyoruz. Tamamen doğal gıda ürünlerini, kasap sucuk çeşitlerini, camız yoğurdunu, küflü peyniri ve daha fazlasının satışını yapıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417