izmir torbalı zirai ilaç satışı Aksan Zirai Ürünler Tarım

İzmir Torbalı Zirai İlaç Satışı Aksan Zirai Ürünler Tarım

Tepeköy Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No: 102/a ( Yeni Kaymakamlık Binası Karşısı ) İzmir » Torbalı Torbali, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Torbalı Zirai İlaç Satışı Aksan Zirai Ürünler Tarım
Bayram Aksak
Tepeköy Mahallesi İsmetpaşa Caddesi No: 102/a ( Yeni Kaymakamlık Binası Karşısı ) İzmir » Torbalı
Torbali , İzmir
İş Alanları

Ziraat Genel

Aksan Zirai Ürünler Tarım Olarak İzmir Torbalı'da Siz Değerli Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.

İzmir Torbalı Zirai İlaç Satışı Aksan Zirai Ürünler Tarım Hakkında

Aksan Zirai Ürünler Tarım olarak İzmir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak firmakayitlari.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İzmir tarım hayvancılık alanında hizmet veren firmamız Aksan Zirai Ürünler Tarım olarak hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetler tarım için gerekli tüm hizmeti sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetler tüm türlerde hizmet veren çiftçiler için geçerlidir. Hizmetlerimiz tarım alanı çok geniş olduğu için sizlerin istekleri ve talipleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Sunduğumuz hizmetlerden ilki sebze fidesi satışıdır. Nerdeyse Türkiye’de yetişen tüm tarım ürünlerini sunan firmamız sadece sağlıklı ve sağlam olan fidelerin sunumunu yapmaktadır. Tüm fidelerimiz de yeterli bakımı yapıldığı taktirde sağlıklı bir şekilde tüketime hazır bir hal almakta ve uzun ömürlü bir şekilde saklanabilmektedir. Sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri ise sebze koruma ürünleridir. Bu ürünler ürettiğiniz sebzeleri böcek, kuş gibi sebze fidesine zarar veren yapılara karşı korumaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise gübre satışıdır. Farklı amaçlar ile kullanılmak üzeri olan çık çeşitli bir gübre tercih olanağını da sizlere sunmaktayız. Koruma ve geliştirme gibi iki alana ayrılan gübrelerimiz her mevsime özel olarak da sunmaktayız. Bir diğer önemli hizmetimiz ise tarım aletleri satışıdır. Tarım yapmak için gerekli olan tüm aletleri satışını yapmaktayız. Bu ürünlerimiz tarım işlerinde sizlere kolaylık sağlayarak işlerinizi kolaylaştırmaktayız. Firmamız satışını yaptığı tüm ürünler tarımı geliştirmeye yönelik olan insan sağlığına güvenli ürünlerdir.

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.