izmir torbalı acil oto kurtarıcı firması İsra Oto Kurtarma

İzmir Torbalı Acil Oto Kurtarıcı Firması İsra Oto Kurtarma

- İzmir » Torbalı Torbali, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Torbalı Acil Oto Kurtarıcı Firması İsra Oto Kurtarma
Kadir Çiçek
- İzmir » Torbalı
Torbali , İzmir
İş Alanları

Oto Kurtarıcı

İsra Oto Kurtarma İzmir Torbalı'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İzmir Torbalı Acil Oto Kurtarıcı Firması İsra Oto Kurtarma Hakkında

İzmir yol yardım sektörünün liderlerinden birisi olarak tamamen yol yardımı için hazırlanmış, tam donanımlı, yeni nesil araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın bakımlarını aksatmadan yapıyor, her zaman acil yardıma hazır ve nazır bekliyoruz. Yılların bilgi ve birikimiyle zorda kaldığınız anda tarafımıza ulaştığınız anda bütün kontrolü ele alıyor, planlamayı yapıyor ve sizleri bütün zahmetlerden kurtarıyoruz.

Her biri oto kurtarma alanında deneyim sahibi, işini severek yapan, özverili ve yenilikçi bir kadroyla çalışıyoruz. Uzman ekiplerimiz gerek çağrı merkezimizde gerekse araç koltuklarında süreci en iyi şekilde yürütmektedirler. Şoförlerimiz bölgemiz lokasyonuna tamamen hakim oldukları için her nerede olursanız olun en kısa sürede adreslerinize ulaşmakta, araçlarınızı bulundukları yerden alarak dilediğiniz servise ya da otoparka taşımaktadırlar.

Araçlarınızın ne zaman, nerede kaza yapacağını, arızalanacağını kestirmek imkansızdır. Bu yüzden yol yardım hizmetine her zaman ihtiyacınız olabilir. Firmamız bunun farkında olarak 7 gün, 24 saat ulaşılabilir vaziyettedir. Böylece dilediğiniz zaman bize ulaşabilir, en uygun fiyatlarla dakikalar içinde yardımınıza yetişmemizi talep edebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.