izmir buca inşaat malzeme satışı Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri

İzmir Buca İnşaat Malzeme Satışı Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri

Çamlıkule Mahallesi 200/17. Sokak No : 2 İzmir » Buca BuLa, İzmir
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Buca İnşaat Malzeme Satışı Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri
Emin Kayalı - Erhan Kayalı
Çamlıkule Mahallesi 200/17. Sokak No : 2 İzmir » Buca
BuLa , İzmir
İş Alanları

Yapı Malzemeleri

Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Buca İzmir De Hizmet Vermekteyiz.

İzmir Buca İnşaat Malzeme Satışı Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri Hakkında

İnşaat malzemeleri ürünlerinin satışı alanında faaliyet göstermekte olan firmamız Celal Kayalı İnşaat Malzemeleri, birmilyonnokta.com ailesinin önemli bir üyesidir. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Sizlere alanının en kaliteli ürün ve hizmetlerini sunuyoruz. İnşaat sektörü sürekli gelişmektedir. Bu bakımdan malzemelerimiz de bu gelişimlere ayak uydurmakta ve modern malzemelerin satışını yapmaktayız.

İzmir yapı malzemeleri sektöründe önemli bir yer edinen firmamız, siz değerli müşterilerine uygun fiyatlar ile ürünlerini sunmaktadır. Ürün yelpazemiz oldukça geniştir. Yapıştırıcı, elyaflı yapıştırıcı, hazır sıva satışı, fayans çeşitleri, saten alçı, kiremit çeşitleri, kum ve çakıl, alçı strafor, tuğla, gazbeton, bims blok, beton çakılı gibi birçok ürün ve hizmetimiz mevcuttur. Satışlarımızı toptan bir şekilde de yapıyoruz. Her daim müşteri istek ve ihtiyaçlarına göre hareket ediyoruz.

Firmamızdan bütçe dostu fiyatlarla en kaliteli ürünleri satın almış olacaksınız. İnşaat malzemelerinin güvenli ve sağlam olması gerekir. Firmamız, en sağlam ve en güvenilir malzemeleri sizlere sunmaktadır. Her türlü inşaat yapı malzemelerini firmamızdan temin edebilirsiniz. Profesyonel hizmet anlayışımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Bizimle iletişime geçmek için bizleri arayabilir ya da mağazamıza uğrayabilirsiniz. İstek ve sorunlarınızın çözüme kavuşması için deneyim sahibi ve uzman arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır. İnşaat malzemeleri seçiminizde sizlere destek olacağız. Her zaman bizimle bağlantı kurabilirsiniz. Güvenilir bir yapı malzemeleri satışı yapan yer arıyorsanız, sizin için buradayız.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.