izmir bayraklı oto buzdolabı bakım onarım Avrupa Araç Ve Karavan Buzdolabı

İzmir Bayraklı Oto Buzdolabı Bakım Onarım Avrupa Araç Ve Karavan Buzdolabı

Alparslan Mahallesi 1620/23 Sokak No : 6 İzmir » Bayraklı bayrakli, İzmir
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İzmir Bayraklı Oto Buzdolabı Bakım Onarım Avrupa Araç Ve Karavan Buzdolabı
Kemal Açıkgöz
Alparslan Mahallesi 1620/23 Sokak No : 6 İzmir » Bayraklı
bayrakli , İzmir
İş Alanları

Diğer

Avrupa Araç Ve Karavan Buzdolabı İzmir Bayraklı'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İzmir Bayraklı Oto Buzdolabı Bakım Onarım Avrupa Araç Ve Karavan Buzdolabı Hakkında

Firmamız, en dayanıklı, en kaliteli ve en iyi ürünleri müşterilerine sunmaktadır. Uzun yolcuklarınız için vazgeçilmez bir ürün olan araç içi buzdolapları, gıdalarınızın zarar görmesini önleyecektir. Karavan yolculuklarınız artık daha rahat olacak. Kamptayken içeceklerinizi soğuk olarak tüketebileceksiniz. Fiyatlarımız oldukça uygundur. Uygun bir fiyatla kaliteli ürün satın almış olacaksınız. Uzun ömürlü oto buzdolaplarımız ile yolculuklarınız artık daha keyifli olacaktır.

İstediğiniz zaman firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Her zaman bizi arayabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizle istek ve ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturacağız. Bizi tercih ederseniz yolculuk ve kamp serüveniniz daha kaliteli olacaktır.

Dolaplarımız 12 volt,24 volt 220 volt ile çalışmakta.Özel anakart sistemli akü korumalı hem noftros hem derin doruncu özelliğine sahip - 20 dereceye kadar soğutmakta + 10 dereceye kadar soğutmakta.Dijital gösterge, dokunmatik panel,telefon şarj özelliği mevcuttur.12 Litre,22 Litre,25 Litre, 30 Litre 40 Litre,45 Litre,50 Litre ve 55 Litre, tır,kamyon,otobüs,minibüs,binek araçlara uygundur.Karavan dolabı 60 Litre, 65 Litre, 80 Litre,100 Litre,110 Litre,200 Litre, dipriz karavan daloplarımız için geçerlidir,

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.