istanbul üsküdar meb onaylı sanat kursu Çengelköy 7 Sanat

İstanbul Üsküdar Meb Onaylı Sanat Kursu Çengelköy 7 Sanat

Bahçelievler Mahallesi Yabangülü Sokak No: 1 İstanbul » Üsküdar Üsküdar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Üsküdar Meb Onaylı Sanat Kursu Çengelköy 7 Sanat
Ümmü Putgül
Bahçelievler Mahallesi Yabangülü Sokak No: 1 İstanbul » Üsküdar
Üsküdar , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Çengelköy 7 Sanat Olarak İstanbul Üsküdar'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Üsküdar Meb Onaylı Sanat Kursu Çengelköy 7 Sanat Hakkında

Eğitim konusunda uzman eğitmenlerden oluşan bir ekibe sahibiz. Eğitmenlerimiz, çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerine göre özel dersler düzenleyerek, öğrenme sürecini daha keyifli hale getirmeyi amaçlamaktadırlar.

Kuruluşumuzda bulunan uzman öğretmenlerimiz, çocuklarımızın müzik ve sanat eğitimine katılımlarını teşvik ederek, onların yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemektedirler.

Ayrıca yetişkinler için de koro dersleri düzenlemekteyiz. Bu dersler de, siz değerli velilerimizin müzikal yeteneklerinizi geliştirmeniz amaçlanmaktadır. Kuruluşumuzun düzenlediği anne çocuk eğitimi ve kostüm baloları gibi etkinliklerde, çocuklarımızı ve velilerimizi bir araya getirmeyi hedeflemekteyiz.

Kuruluşumuz müzik ve sanat eğitimine ilgi duyan her yaştan kişilere hitap etmektedir. Özellikle çocuklarımız için düzenlediğimiz dersler, onların müzik, resim, enstrüman eğitimi ve sanat alanında yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda müzik, resim, enstrüman ve sanat alanındaki ilgilerini geliştirmeyi, sosyalleşme ve öğrenme deneyimlerine de katkıda bulunmaktadır.

İstanbul eğitim çengelköy 7 sanat kurumumuz, müzik ve sanat eğitimine ilgi duyan her yaştan kişilere hitap eden güvenilir tek adrestir. Çengelköy 7 sanat, müzik, resim ve enstrüman eğitiminde çocuklar ve yetişkinler için güvenilir bir adrestir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.