istanbul pendik profesyonel saç uzmanı ELİFS BEAUTY FASHİON

İstanbul Pendik Profesyonel Saç Uzmanı Elifs Beauty Fashion

Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. No:54, 34890 Pendik/istanbul Pendik, İstanbul
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Pendik Profesyonel Saç Uzmanı Elifs Beauty Fashion
Elif Eraslan
Doğu, Dr. Orhan Maltepe Cd. No:54, 34890 Pendik/istanbul
Pendik , İstanbul
İş Alanları

Güzellik Salonları

Elifs Beauty Fashion Olarak İstanbul Pendik'te Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Pendik Profesyonel Saç Uzmanı Elifs Beauty Fashion Hakkında

 En çok önem verdiğimiz şey, sizlerin merkezimizden güler yüzle ve güzel duygularla ayrılmanızdır. Bu doğrultuda bir güzellik merkezinin sunabileceğinden çok daha fazlasını sunmaya gayret ediyoruz. Hangi işlem olursa olsun, insanları güzellik merkezi seçimi konusunda en çok tereddütte düşüren şey hijyen olmaktadır. Bunun farkında olarak hijyen konusunda sizlere beklediğinizin ötesinde bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

         Güven konusu, her şeyde olduğu gibi güzellik konusunda da oldukça önemlidir. Yaptıracağınız işlem ile ilgili aklınızdaki tüm sorulara açık bir dille ve severek yanıt veriyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bir kişinin aldığı hizmetten memnun kalabilmesi için aklında hiçbir soru işareti kalmaması gerekir. Her konuda şeffaf davranıyoruz ve işin uzmanlarıyla çalışıyoruz.

         Yaptığımız işi seviyoruz ve dolayısıyla bu size de yansıyor. Güler yüzlü ekibimizle kendinizi evinizde hissetmenizi sağlamaya çalışıyoruz. En yeni teknolojileri takip ediyor ve merkezimizde kullanıyoruz. Birinci sınıf hizmet sunarak isteklerinize hızlı bir şekilde cevap veriyoruz. Sizi de cilt bakımı ve buz epilasyon hizmetlerimiz için salonumuza davet ediyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.