istanbul maltepe mobilya kurulumu Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası)

İstanbul Maltepe Mobilya Kurulumu Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası)

Altın Tabak Sokak Zümrüt Evler Mahallesi İstanbul » Maltepe Maltepe, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Maltepe Mobilya Kurulumu Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası)
Erkan Sarıca
Altın Tabak Sokak Zümrüt Evler Mahallesi İstanbul » Maltepe
Maltepe , İstanbul
İş Alanları

Mobilyacılar

Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası) Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/maltepe'de Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Maltepe Mobilya Kurulumu Src Mobilya Montaj ( Maltepe Mobilya Montaj Ustası) Hakkında

Firmamız; İstanbul mobilya sektöründe her türlü mobilyalarınızın kurulum ve montaj işlemlerini yapmak üzere hizmet vermektedir. Alanında profesyonel ve deneyimli ustalarımız kurulumu yapılacak olan mobilyalarınız için adresinize gelerek kısa bir süre içerisinde montajını gerçekleştirir. Firmamız, gardırop, banyo mobilyaları, kulp değişimi, raf montajı, koltuk ve koltuk takımı montajı, tv ünitesi gibi oldukça geniş bir ürün yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda taşınacak ve ya bir yerden başka bir yere götürülecek olan mobilyalarınızın demonte ve tekrar monte işlemleri konusunda da hizmet vermekteyiz.

Firmamız sadece yeni aldığınız ürünlerin montaj ve kurulumunda değil aynı zamanda uzun yıllar kullandığınız ve deforme olan mobilyalarınızın tamir, bakım ve onarım işlemlerinde de hizmet vermektedir. Mobilyalarınızın kullanım sırasında bazen rayları bazense menteşeleri zarar görebilir. Bu durum kullanım zorluğu yaratmakla birlikte can güvenliğinizi de tehlikeye sokabilir. Örneğin masanızın ayaklarının sallanıyor olması her an kırılma veya üzerinize devrilme tehlikesi taşır. Bu sebeple biz firma olarak kullanım veya taşınmaya bağlı oluşabilecek problemleri de tamir ediyoruz. Böylelikle mobilyalarınızı ilk günkü gibi rahatlıkla kullanabileceğiniz sağlam konumlarına getiriyoruz.

Sizlerden gelecek olan yardım talepleri doğrultusunda sizin ve ustalarımızın müsait olduğu bir zaman aralığında anlaşarak alanında deneyimli çalışma ekibimiz adresinize gelir. Mobilyalarınızın kurulum ve montaj işlemlerini titizlik ve ustalıkla en uygun fiyata, en hızlı ve kısa sürede yapar.

Yorumlar

  • 5/5

    Mükemmel işçilik mutlaka tavsiye ederim

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.