istanbul gaziosmanpaşa en yakın börekçi Bülent Börekçilik Yeşilpınar

İstanbul Gaziosmanpaşa En Yakın Börekçi Bülent Börekçilik Yeşilpınar

Kazım Karabekir Mahallesi İmamhatip Lisesi Bulvarı No: 16/a İstanbul » Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Gaziosmanpaşa En Yakın Börekçi Bülent Börekçilik Yeşilpınar
Harun Bağır Öz - Merve Han Bağır Öz
Kazım Karabekir Mahallesi İmamhatip Lisesi Bulvarı No: 16/a İstanbul » Gaziosmanpaşa
Gaziosmanpaşa , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Bülent Börekçilik Yeşilpınar İstanbul Gaziosmanpaşa'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa En Yakın Börekçi Bülent Börekçilik Yeşilpınar Hakkında

Firmamız tarafından temiz ve sağlık koşullarına uygun ortamlarda hazırlanan böreklerimiz alo paket servisimiz ile bulunduğunuz adreslere kısa süreler içerisinde taze ve sıcak bir şekilde ulaştırılmaktadır. Çalışma saatlerimiz arasında dilediğiniz an firmamıza ulaşabilir ve paket servimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Akışkan lezzetli ve sıcak peynirli böreklerimiz sofralarınıza daima sıcak ve taze bir şekilde servis edilmektedir. Böreklerimizi dilerseniz özel günlerinizde toplu bir şekilde de sipariş edebilir, ayrıca kilo ile de satın alabilirsiniz.

İstanbul pasta ve pastane sektöründe güne lezzetli böreklerimiz ile başlamak isteyen müşterilerimize özel kahvaltı hizmetimiz de mevcuttur. Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize daima lezzetli ve taze börekler servis edebilmek adına yıllardır çalışmalarımızı büyük bir titizlik içerisinde yürütmekteyiz.

Müşteri memnuniyetine önem veren ve titiz çalışmalar yürütmekte olan firmamız yıllar içinde Türkiye’nin dört bir yanına da bu vazgeçilmez lezzetli böreklerini ulaştırmayı başarmıştır. Gelişen ve lezzetini dünyanın birçok yerine duyurmayı başaran Bülent Börekçilik Yeşilpınar taze börekleri ile sofralarınıza lezzet katmak adına her zaman hizmetinize hazırdır. Helal sertifikası ile hizmet

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.