istanbul çatalca meşhur köfte salonu Haluk Ustanın Yeri

İstanbul Çatalca Meşhur Köfte Salonu Haluk Ustanın Yeri

Karamandere Mahallesi İstanbul » Çatalca Çatalca, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Çatalca Meşhur Köfte Salonu Haluk Ustanın Yeri
Haluk Engin
Karamandere Mahallesi İstanbul » Çatalca
Çatalca , İstanbul
İş Alanları

Diğer

Haluk Ustanın Yeri İstanbul Çatalca'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

İstanbul Çatalca Meşhur Köfte Salonu Haluk Ustanın Yeri Hakkında

El emeğiyle hazırlanan yemeklerimizi tattıktan sonra, burası sizin lezzet durağınız olacak, buna garanti veriyoruz. Çünkü işin mutfağında aşkla çalışan bir ekibimiz var. Özenle sunduğumuz tabaklarımız ve gizli tariflerimiz, yüzünüzde tebessüm oluşturacak. Salonumuza ister tek, ister aileniz, ister arkadaşlarınızla gelin ve sıcak sohbetler eşliğinde bu samimi ortamın tadını çıkarın.

Mutfaktan tabağınıza ulaşana dek hijyene dikkat ediyor, işletmemizin steril olmasına önem gösteriyor, düzenli aralıklarla temizlik yapıyoruz. Yemeklerimizi hazırlarken de kaliteli ve taze ürünler kullanıyoruz. Güler yüzlü personelimiz, sizlere menüyü anlatıp, yemek seçiminizde sizlere yardımcı olmaktadır.

İstanbul ev yemeği sektöründe çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti ön planda tutularak, sizlerin talep ve beklentilerini karşılayacak kaliteli bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Sizlere lezzetli servisler sunmak, bizim için büyük bir gururdur. Misyonumuz, Çatalca ilçesinde acıkınca, akla ilk gelen isim olmaktır. Çıktığımız bu yolda güvenli adımlarla yürüyor, uygun fiyatlı yemeklerimizle sizlere üstün bir hizmet sunuyoruz. İddialı menümüzle, sizlere kaliteli hizmet vermeyi ilke edindik. Acıkınca başka adres aramayın, sizleri salonumuza bekliyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.