istanbul beyoğlu kahve içilecek yerler Xyz Cihangir The Coffee Guru

İstanbul Beyoğlu Kahve İçilecek Yerler Xyz Cihangir The Coffee Guru

Kılıçalipaşa Mah. Anahtar Sok. No: 3/a Bingöl Apartmanı İstanbul » Beyoğlu Beyoğlu, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İstanbul Beyoğlu Kahve İçilecek Yerler Xyz Cihangir The Coffee Guru
Burak Akbulak
Kılıçalipaşa Mah. Anahtar Sok. No: 3/a Bingöl Apartmanı İstanbul » Beyoğlu
Beyoğlu , İstanbul
İş Alanları

Kafe

Xyz Cihangir The Coffee Guru Olarak Siz Değerli Müşterilerimize İstanbul/beyoğlu'nda Hizmet Vermekteyiz.

İstanbul Beyoğlu Kahve İçilecek Yerler Xyz Cihangir The Coffee Guru Hakkında

Arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirmek isteyen tüm müşterilerimizi Xyz Cihangir The Coffee Guru’ ya bekleriz. Hoş sohbet eşliğinde sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet ve ambiyans içinizin huzurla dolmasına neden olacaktır. Mekanımızda en iyi kalite ve lezzetli kahvelerimizin yanında küçük atıştırmalıklarımız ile birlikte müşterilerimizi memnun etmek temel amacımızdır. Bu doğrultuda gerek kahvelerimizin kaliteli oluşu gerekse servis ağımızın hızlı ve pratik oluşu misafirlerimizi mutlu etmektedir. Hoşça vakit geçirmek isteyen müşterilerimiz seçkin ve nezih bir ortama sahip işletmemizi tercih etmektedir.

Dünya’ nın farklı bölgelerinden getirdiğimiz kahve çeşitlerimiz ile menümüzü gün geçtikçe yenilemekteyiz. Kahve hem keyif verici hem de zihinsel aktiviteyi güçlendirdiği için tercih edilmektedir. Tüm dünyada sosyal ve kültürel hayatın oluşmasında önemli bir role sahiptir. Espresso kahve, Türk kahvesi, Americano kahve, filtre kahve, cafe latte, mocca, macchiato ve cappuccino gibi benzersiz tatları bünyesinde toplayan firmamız müşterilerimizin vazgeçilmez mekanı olmak yolunda ilerlemektedir.

Kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden özen ve itina ile hazırladığımız sunumları, müşterilerimize ikram etmek en temel hedefimizdir. Klasik kahvelerden farklı olarak sizlere sunduğumuz kahvelerimizin tadı ve rahat koltuklarımızda, kalabalıktan uzaklaşmak isteyen ve huzurlu atmosfer eşliğinde kahvenizi yudumlarken, kendini dinleyeceğiniz bir ortam yaratmaya gayret ettik.

İstanbul/ Beyoğlu’ nda bulunan mekanımıza uğramak için geç kalmadınız. Kahve çeşitlerimiz ve size huzur sunabilecek mekanımız günün her saatinde sizleri ağırlamak için beklemektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.