giresun dereli fındık satışı Cartoğlu Fındık

Giresun Dereli Fındık Satışı Cartoğlu Fındık

Çengelköy Cartoğlu Mahallesi No : 49 Giresun » Dereli Dereli, Giresun
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Giresun Dereli Fındık Satışı Cartoğlu Fındık
Emine Küçükyıldız & Erol Küçükyıldız
Çengelköy Cartoğlu Mahallesi No : 49 Giresun » Dereli
Dereli , Giresun
İş Alanları

Diğer

Cartoğlu Fındık Giresun Dereli'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Giresun Dereli Fındık Satışı Cartoğlu Fındık Hakkında

giresun fındık sektöründe yer alan firmamız, toptan fındık satışı da yapmaktadır. Fındıklarınızı toptan fiyata da satın alıyoruz. Fındıklarınızı kırıyoruz, kavuruyoruz ve paketliyoruz. Firmamız hijyen kurallarına en üst düzeyde önem vermektedir. Firmamız çalışırken sağlığa uygun bir şekilde hareket eder. İsterseniz tuzlu, isterseniz tuzsuz her şekilde fındığı üretip satıyoruz. İsterseniz de fındıklarınızı alıyoruz, sizlerin istekleri doğrultusunda tuzlu veya tuzsuz kavuruyoruz. Çiğ fındık olarak da sunuyoruz. Sadece müşterilerimize göre hareket ediyoruz.

Firmamızda, fındık ezmesi üretimi ve satışı da mevcuttur. Dünyanın en lezzetli ve en güzel fındık ezmelerini üretiyoruz. Tadına doyamayacağınız fındık ezmelerimizi istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Firmamızın fiyat politikası da sizlere uygundur. Oldukça uygun bütçe dostu fiyatlarımızla hizmetinizdeyiz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyuyoruz. Profesyonel ekibimizle fındıklarınıza değer katıyoruz.

Firmamızla istediğini zaman iletişime geçebilirsiniz. Tesisimizi istediğiniz zaman arayabilir, tesisimize uğrayabilirsiniz. Sizleri en iyi şekilde ağırlayacak olup istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacağız. Siz değerli müşterilerimizi firmamıza bekliyoruz. Fındığınıza değer katmak için bizi tercih edin.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.