gebze emlak danışmanlığı hizmeti Şahiner İnşaat Hafriyat Emlak ve Oto Yıkama

Gebze Emlak Danışmanlığı Hizmeti Şahiner İnşaat Hafriyat Emlak Ve Oto Yıkama

Molla Fenari Mahallesi Eski İstanbul Cadesi No: 31/4 Gebze Kocaeli Gebze, Kocaeli
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Gebze Emlak Danışmanlığı Hizmeti Şahiner İnşaat Hafriyat Emlak Ve Oto Yıkama
Necati Şahiner-Soner Şahiner
Molla Fenari Mahallesi Eski İstanbul Cadesi No: 31/4 Gebze Kocaeli
Gebze , Kocaeli
İş Alanları

Emlakçılar

Şahiner İnşaat Hafriyat Emlak Ve Oto Yıkama Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Gebze Kocaeli De Hizmet Vermekteyiz.

Gebze Emlak Danışmanlığı Hizmeti Şahiner İnşaat Hafriyat Emlak Ve Oto Yıkama Hakkında

Kocaeli emlak dünyasının kaliteli hizmet ihtiyacına tam cevap vererek müşterilerimize inşaat, hafriyat, emlak ve oto yıkama gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Şahiner Gayrimenkul sıfatıyla çalışma alanlarımızda gösterdiğimiz performansımıza her geçen gün biraz daha tempo kazandırıyoruz.

Emlak ve gayrimenkul yatırım amaçlı veya kullanım için satın aldığınız yerlerin hem bütçenize hem de zevkinize hitap etmesi için portföyümüzü zenginleştiriyoruz. İnşaat ve hafriyat hizmetlerimizle büyük ölçekte hizmeti vererek arsalarınızın ve evlerinizin değerine değer katmasını sağlıyoruz. Kiralık daire danışmanlık hizmetlerimizle bütçenize en uygun ve işyerinizin lokasyonuna en yakın konumdaki daireleri bulmanız için çabalıyoruz. Ayrıca otomobilleriniz için temizlik, oto kuaför, pasta cila gibi çeşitli dalda oto bakımı, iç ve dış detaylı temizliğini üsteleniyoruz.

Temel kazı ve hafriyat gibi inşaat faaliyetiyle ilgili gerekli olan araç, makine ve operatörlerimizle yüklenici firma olarak profesyonel ve kapsamlı faaliyet gösteriyoruz. Ev almak, satmak, kiraya vermek, kiralamak gibi talebiniz olduğu zaman gayrimenkul danışmanlığımızla bölgemizin en kullanışlı ve ihtiyacınıza karşılık gelen alternatiflerle aradığınızı bulmanız kaçınılmazdır. Hizmet skalamızı geniş tutarak müşterilerimizin ev, otomobil, inşaat gibi taleplerine olabildiğince güvenilir ve hızlı cevap buluyoruz, kendilerine rahatlık sağlamaya çalışıyoruz. Her biri kendi sahasında önemli bir yere sahip olan ticaret anlayışımızla yaşamayı kolaylaştıran ve en lüzumlu işlerde seçenekler sunuyoruz. Amacımız daha fazla, daha güvenilir ve daha kaliteli hizmet vermektir.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417