eyyübiye elektrikli ev aletleri satışı Seyhanlıoğlu Ticaret

Eyyübiye Elektrikli Ev Aletleri Satışı Seyhanlıoğlu Ticaret

Yeni Spot Pazarı Eyüp Çarşısı D / 5 Şanlıurfa Akçakale, Şanlıurfa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Eyyübiye Elektrikli Ev Aletleri Satışı Seyhanlıoğlu Ticaret
Mehmet Aslan - Mehmet Turan
Yeni Spot Pazarı Eyüp Çarşısı D / 5 Şanlıurfa
Akçakale , Şanlıurfa
İş Alanları

Diğer

Seyhanlıoğlu Ticaret Olarak Şanlıurfa Eyyübiye'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Eyyübiye Elektrikli Ev Aletleri Satışı Seyhanlıoğlu Ticaret Hakkında

Şanlıurfa spot 2. el eşya alım ve satımı yapan firmamız, aynı zamanda günümüzde ekonomik olarak zor geçinen, öğrenci evinde kalıp da geçici olarak eşyaları kullanmak isteyen bir kesim için de güzel bir çözüm kapısı oluyor. Sıfır eşyaya göre daha uyguna alınabilen ikinci el eşya satışında güvenilir personeliyle müşterisine yardımcı olmaya çalışan firmamız, her türlü eşyanın alım satımını yapar. Buzdolabından çamaşır makinesine bütün beyaz eşyaların, klimadan televizyona bütün elektronik eşyaların, koltuk takımından büfeye her tarz mobilyanın alış ve satışını yapar. Eşyanız ister evinizde olsun ister işyerinizde fark etmez. Önemli olan adresin tarafımıza ulaşmasıdır.

Satmayı düşündüğünüz eşyayı personelimiz görüp değerlendirmeye alır. Değerlendirme sonucu belirlediğimiz fiyat üzerinden ödemeyi gerçekleştirir. Ödeme sonrasında da eşya adresinizden alınarak mağazamıza taşınır. Yeni alıcısını bekler. Firmamız ikinci el eşya yanında, hiç kullanılmamış sıfır eşya alışı ve satışı da yaparak müşterilerine hizmet verir.

Hedefimiz firmamızı gittikçe büyüterek hizmet ağımızı genişletmektir. Bu yüzden firmamız güvenilir personeliyle titizlikle çalışmaya gayret gösterir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.