edirne merkez en yakın market Evren Büfe

Edirne Merkez En Yakın Market Evren Büfe

Abdurrahman Mahallesi Talatpaşa Asfaltı Demir İş Merkezi Edirne » Merkez Merkez, Edirne
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Edirne Merkez En Yakın Market Evren Büfe
Evren Özavcı
Abdurrahman Mahallesi Talatpaşa Asfaltı Demir İş Merkezi Edirne » Merkez
Merkez , Edirne
İş Alanları

Tekel Bayisi Büfe

Evren Büfe Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Edirne/merkez'de Hizmet Vermekteyiz.

Edirne Merkez En Yakın Market Evren Büfe Hakkında

Edirne/ Merkez’ de bulunan tekel bayimiz, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak adına açılışını gerçekleştirmiştir. Yeni nesil bayimiz müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemi oluşturmuştur. Güler yüzlü ve ilgili çalışma arkadaşlarımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlayarak en kısa sürede tedarik etmektedir. Ürün yelpazemizin çeşitliliği ile birlikte, tekel ihtiyaçlarınızın hepsini aynı anda karşılayabilecek bir tedarik gücüne sahibiz. Haftanın her günü 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Gece ve gündüz sizler için en kaliteli ürünlerimizi sunuyoruz. Kuruyemiş, alkollü ve alkolsüz içecek, meyve ve sebze, damacana su, market gıda ürünleri ve daha fazlasını aynı bünyede bulunduran Evren Büfe müşterilerimize tam ve eksiksiz hizmet sunmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.

Edirne ve çevre ilçelerden siparişlerinizi oluşturup en hızlı şekilde tarafınıza getirilmek üzere yola çıkacaktır. Güvenli ve hızlı tekel alışverişin tadını çıkarmak için bizleri tercih edebilirsiniz. Tekel alışverişi yapmak artık müşterilerimiz için daha da kolaylaşıyor. Online hizmetlerimizi takip ederek seçimini yapabilir, indirimli ürünlerimizden tercih edebilirsiniz. Belirli günlerde firmamızda uyguladığımız ekonomik kampanyalar müşterilerimizi memnun etmektedir.

Sektördeki öncü firmalar arasındaki saygın yerini almak ve farklılık yaratmak esasıyla faaliyetimizi yürütmek en temel amacımızdır. Gün geçtikçe modern yapılaşma içerisine girerek, yeniliklere adım atmaya başlamanın vermiş olduğu mutluluk bizleri bir adım öne taşımıştır. Bu yapılaşma, müşterilerimizi memnun etmek amaçlı ve önümüzü daha net görebilmek içindir. Evren büfe sizleri her zaman memnuniyetle ağırlamaktadır. Teşekkürler.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.