edirne keşan yapı inşaat firması Trakyam Yapı

Edirne Keşan Yapı İnşaat Firması Trakyam Yapı

Yukarı Zaferiye Rasim Ergene Cad. Pazar Yeri Kompleksi B Blok Kat 1 No : 41 Edirne » Keşan Keşan, Edirne
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Edirne Keşan Yapı İnşaat Firması Trakyam Yapı
Yunus Özavcı
Yukarı Zaferiye Rasim Ergene Cad. Pazar Yeri Kompleksi B Blok Kat 1 No : 41 Edirne » Keşan
Keşan , Edirne
İş Alanları

Diğer

Trakyam Yapı Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Edirne/keşan'da Hizmet Vermekteyiz.

Edirne Keşan Yapı İnşaat Firması Trakyam Yapı Hakkında

Edirne yapı inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan firmamız müşteri odaklı hizmet vermektedir. Keşan merkezli firmamızda alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmemiz sayesinde %100’e yakın müşteri memnuniyeti kazanıyoruz. Sizler de istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışabilirsiniz.

Trakyam Yapı ailesi olarak aldığımız eğitimler ve kazandığımız tecrübe sayesinde bugün bu başarıya ulaşmış bulunmaktayız. Keşan merkezli firmamızda Edirne genelinde hizmet vermekteyiz. Tek bir alana yönelmek yerine yapı inşaat alanında sizler için farklı çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. İnşaat hizmeti, yapı dekorasyon hizmeti, tadilat hizmeti gibi farklı alanlarda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Her bir alanda bilgi ve birikim sahibi çalışma arkadaşlarımız mevcut. Firmamızda görevli çalışma arkadaşlarımız takım ruhuna sahiptir. Bu sayede tüm çalışmalar vaktinde tamamlanmakta ve müşteriye teslim edilmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörde rakip firmalardan daha iyi çalışmalar gerçekleştirdiğimizi iddia ediyoruz. Müşterilerimizin bizi tercih etmesi ve sonunda vermiş olduğumuz hizmetten memnun kalması da bu iddiamızı doğruluyor. Yeniliğe açık ekibimizle kendimizi bu sektörde daima yeniliyor, daha iyi çalışmalar gerçekleştirmek adına çabalıyoruz. Önceliğimiz güvenlik ve memnuniyet olduğu için gerekli güvenlik önlemlerini alarak hem çalışanlarımızın hem de çevremizin güvenliğini sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları doğru ve sorunsuz bir şekilde ilerletiyor ve vaktinde tamamlıyoruz. Sizler de Keşan merkezli firmamızla iletişime geçerek vermiş olduğumuz hizmetten faydalanabilirsiniz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417