çankaya bay bayan kuaför Magichair Bay Bayan Kuaförü

Çankaya Bay Bayan Kuaför Magichair Bay Bayan Kuaförü

Kabil Caddesi 130/b (Öveçler) Dökmen Çankaya/ Ankara--Atatürk Bulvarı 113 Numara Paul Mark Kimlik Magazası İçi Kızılay/ankara Çankaya, Ankara
Online
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Çankaya Bay Bayan Kuaför Magichair Bay Bayan Kuaförü
Yasin Bey
Kabil Caddesi 130/b (Öveçler) Dökmen Çankaya/ Ankara--Atatürk Bulvarı 113 Numara Paul Mark Kimlik Magazası İçi Kızılay/ankara
Çankaya , Ankara
İş Alanları

Bayan Kuaför

Magichair Bay Bayan Kuaför Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Çankaya Ankara Da Hizmet Vermekteyiz.

Çankaya Bay Bayan Kuaför Magichair Bay Bayan Kuaförü Hakkında

Megichair Bay Bayan Kuaförü olarak Ankara-Çankaya da keratin bakımı,kaş dizaynı,manikür pediküre,kalıcı oje gibi hizmetler vermekteyiz.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.

Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.

Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

kuaför,

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417