bursa yıldırım mobilya dekorasyon ustası Seka Mobilya Dekorasyon

Bursa Yıldırım Mobilya Dekorasyon Ustası Seka Mobilya Dekorasyon

Arabayatağı Mah Doğan Sok No: 10 Bursa » Yıldırım Yildirim, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Yıldırım Mobilya Dekorasyon Ustası Seka Mobilya Dekorasyon
Serkan Kaplan
Arabayatağı Mah Doğan Sok No: 10 Bursa » Yıldırım
Yildirim , Bursa
İş Alanları

Mobilyacılar

Seka Mobilya Dekorasyon Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bursa/yıldırım'da Hizmet Vermekteyiz.

Bursa Yıldırım Mobilya Dekorasyon Ustası Seka Mobilya Dekorasyon Hakkında

Yaşam alanınız kişiliğinizi yansıtan ve ruhunuzu ortaya koyan ortamlardır. İçinizi ısıtacak, modern tarzda ve şık kesimler seçmek en doğal hakkınızdır. Seka mobilya dekorasyon müşterilerimiz için birbirinden farklı kesimler sunarak hayatınızın birçok alanına sığdırabileceğiniz mobilyalar üretmektedir. Gömme dolap, banyo dolabı, vestiyer, tv ünitesi, mutfak dolabı ve benzeri mobilya çeşitlerini en kaliteli malzemeler ile müşterilerimize sunmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda , adresinize gelerek keşif sonrası ölçüm ve yer tespiti yapılmaktadır. Alanında uzman ekibimiz, bilgileri alır almaz mobilyayı oluşturma evresine geçmekte ve hammaddesi en kaliteli ürünlerden seçilerek yapılmaktadır. Bu nedenle daha uzun ömürlü ve sağlam bir mobilya ortaya çıkar.

Hizmetlerimiz deneyimli personellerimiz tarafından verilmekte olup, memnuniyetiniz garanti altındadır. İmalat sürecinde müşteri ile bire bir iletişimi asla koparmamaya dikkat ediyoruz, her detay ve her ince nokta bizler ve sizler için büyük önem arz etmektedir.

Mobilya sektöründe alanında yakalamış olduğumuz başarı, süreklilik arz etmektedir. Dünya trendlerini takip ederek ve en yeni tarz mobilyaları müşterilerimize sunuyoruz. Geçmiş değerlerimize sahip çıkarak özünü kaybetmeden modern tarzlarla harmanlamayarak ortaya orijinal fikirler koyuyoruz. Müşterilerimiz ile karşılıklı saygı ve güvene dayalı ilişkimiz işlerimizi hızlandırmamıza yardımcı olmaktadır.

Personellerimiz kumaş kalitesinden, mobilyanın boyutlarına ve model bilgilerine kadar pek çok alanda eğitimli oldukları için müşterilerimizin kafa karışıklığını gidermede yardımcı oluyorlar. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler..

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.