bursa osmangazi toptan kestane satışı Bursa Kestanesi

Bursa Osmangazi Toptan Kestane Satışı Bursa Kestanesi

Altınova Mahallesi 3. Yavuz Sokak No: 19 Bursa » Osmangazi Osmangazi, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Osmangazi Toptan Kestane Satışı Bursa Kestanesi
Mustafa Ay
Altınova Mahallesi 3. Yavuz Sokak No: 19 Bursa » Osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Diğer

Bursa Kestanesi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Bursa/osmangazi'de Hizmet Vermekteyiz.

Bursa Osmangazi Toptan Kestane Satışı Bursa Kestanesi Hakkında

Kış akşamlarının vazgeçilmez atıştırmalığı kestane, lezzetli olmasının yanında oldukça lezzetli ve sağlıklıdır. Özellikle çocukların gelişim dönemlerinde önemli besin kaynağı olmaktadır. Kestane ılıman iklimlerde yetişen bir ağaç türüdür. C, B1, B2 vitaminleri açısından oldukça zengin aynı zamanda kalsiyum, magnezyum, protein, potasyum gibi madde ve mineraller içermektedir. Düşük yağ ve yüksek nişasta değerleri ile yemeğe doyum olmayan, ufalanan tatlı bir dokusu vardır.

Bursa / Osmangazi’de bulunan firmamız toptan ve perakende satışlarımız ile hizmetinizdeyiz. Toptan kestane, sarımsak ve cevizlerimiz ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bütün ürünlerimiz kendi bahçemizden, doğal gübreleme sistemi ile yetiştirdiğimiz , ellerimizle topladığımız sağlıklı besinlerdir. Sarımsak neredeyse bütün yemeklerde kullanılan en sık ve en sağlıklı besinlerin en üstündedir. Ceviz ise sağlıklı yağlar, lifler ve vitaminler içerir. Omega 3 yağı açısından ise büyük bir değere sahiptir. Özellikle gelişim çağındaki çocuklarımızın bolca tüketmesi gerekir.

Üretimden satışa kadar geçen sürede sizlere en doğal ürünlerimizi sunuyoruz. Deneyimli ve özverili ekibimiz siz değerli müşterilerimize alışverişin tadını çıkarmanızı sağlayacaktır.. Müşteri memnuniyeti önceliklerimizin arasındadır.

Ürünlerimizi tatmak ve satın almak isterseniz mağazamıza gelip bizleri ziyaret edebilirsiniz. Veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Özveri ile çalışan personellerimiz kargolarınızı en hızlı şekilde çıkararak, tahmininizden önce adresinize ulaştıracaktır.. Şirket politikamız sağlıklı besinlerimizi siz değerli müşterilerimize en hızlı ve en kaliteli şekilde sizlere ulaştırmaktır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.