bursa osmangazi dabil kumaş satışı Yahşi Kumaşcılık

Bursa Osmangazi Dabil Kumaş Satışı Yahşi Kumaşcılık

Çift Havuzlar Mahallesı No : 12 Bursa » Osmangazi Osmangazi, Bursa
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bursa Osmangazi Dabil Kumaş Satışı Yahşi Kumaşcılık
Talip Yahşi
Çift Havuzlar Mahallesı No : 12 Bursa » Osmangazi
Osmangazi , Bursa
İş Alanları

Diğer

Yahşi Kumaşcılık Olarak Bursa Osmangazi'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Bursa Osmangazi Dabil Kumaş Satışı Yahşi Kumaşcılık Hakkında

Penye kumaştan krep kumaşa, şifon kumaştan polar kumaşa, keten kumaştan kenevir kumaşa kadar pek çok türden kumaşın satış hizmetini veriyoruz. Her zaman birinci sınıf kaliteye sahip kumaşların satışını sağlayarak müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz.

İstek ve ihtiyacınıza uygun kumaşları iş yerimizde kolay bir şekilde bulabilirsiniz. İş yerimize gelen misafirlerimizi her zaman en güzel şekilde misafir ediyoruz. İstedikleri kumaşları istedikleri ölçülere ya da ağırlığa göre veriyoruz. Satışını sağladığımız kumaş çeşitlerinin defolu, kirli ya da sorunlu olmamasına çok özen gösteriyoruz. Her zaman en şık kumaşların satışını yaparak da modaya ayak uydurmanızı sağlıyoruz.

Ürünlerimizin kaliteli olmasının yanı sıra bütçenize uygun fiyatlarda olmasına da çok özen gösteriyoruz. Her zaman sektöre göre çok daha makul fiyatlar ile hizmet vererek sizleri çok mutlu ediyoruz. Dönem dönem sunmuş olduğumuz çok avantajlı kampanyalarımızla da sizleri çok mutlu etmeyi başarıyoruz.

Kumaş çeşitlerimiz, kumaşlarımızın özellikleri, fiyatları ve diğer konular ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlarla istediğiniz kumaşı satın alabilmek için iletişim adreslerimizden irtibata geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak çok avantajlı tekliflerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.