burdur bucak oto mekanik işleri Dostlar Oto Servis

Burdur Bucak Oto Mekanik İşleri Dostlar Oto Servis

Bucak Sanayi Sitesi. 2 Blok Kuzey Cephe Burdur » Bucak Bucak, Burdur
Cep Onaylı
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Burdur Bucak Oto Mekanik İşleri Dostlar Oto Servis
Kadir Dinç
Bucak Sanayi Sitesi. 2 Blok Kuzey Cephe Burdur » Bucak
Bucak , Burdur
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Dostlar Oto Servis Burdur Bucak'ta Sizlere Hizmet Vermektedir.

Burdur Bucak Oto Mekanik İşleri Dostlar Oto Servis Hakkında

Deneyimli ustalarımızla araçlarınızı bize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Tamir ve bakım servisimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Yaptığımız işin kalitesini size vererek aracınızın uzun ömürlü olmasını sağlıyoruz. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeler kullanarak ekonomik olarak da sizleri zorlamıyoruz ve sağlığınızı riske atmadan işimizin istikrarlı olmasını sağlıyoruz. Bakım ve tamir konusunda teknolojiden faydalanarak bilgisayarlı arıza testi yaparak hata yapma oranını sıfıra indirmeye çalışıyoruz.

Daha sağlıklı bir sürüş için hem sizin sağlığınız hem de diğer sürücülerimizin sağlığı için eksiksiz vize bakımını yapıyoruz.

Problem çözücü çalışanlarımızla sizlere güven vermeye devam ediyoruz. Tecrübelerimizle, öğrenmeye açık çalışanlarımızla, bölgemize kaliteli iş yeri sunmak amacımız. Aracını güvenle emanet edeceğiniz ve memnuniyetle ayrılacağınız iş yerimizi siz değerli müşterilerimizle büyütmeye devam edeceğiz. Oto servis denilince aklınıza gelen firmamızı daha da büyüterek, kendimizi geliştirerek sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.