bolu merkez tavuk burger siparişi Cow Beef Burger

Bolu Merkez Tavuk Burger Siparişi Cow Beef Burger

Karaköy Mahallesi Şehit Ozan Özan Caddesi Abant Üniversite No : 7 İlahiyat Fakültesi Karşısı Çampark Avm Bolu » Merkez Merkez, Bolu
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Bolu Merkez Tavuk Burger Siparişi Cow Beef Burger
Selçuk Gökduman
Karaköy Mahallesi Şehit Ozan Özan Caddesi Abant Üniversite No : 7 İlahiyat Fakültesi Karşısı Çampark Avm Bolu » Merkez
Merkez , Bolu
İş Alanları

Diğer

Cow Beef Burger Bolu Merkez'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Bolu Merkez Tavuk Burger Siparişi Cow Beef Burger Hakkında

Kırmızı et ya da tavukla günlük olarak hazırladığımız burgerlerimiz ve menülerimiz, uygun fiyatları ile özellikle öğrencilere doyurucu bir çözüm olmaktadır. Sadece en taze ve leziz ürünleri kullanarak, hiçbir ek katkı maddesi eklemeden hazırlanan burger köftelerini, tazecik burger ekmekleri ile buluşturuyor, mantardan karamelize soğana kadar geniş malzeme seçenekleri zenginleştirerek sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yaptığımız işi çok sevdiğimizden, her bir burgeri sanki kendimize hazırlar gibi büyük bir özenle hazırlıyor, her burger severin ilk tercihi olmak için çalışıyoruz. Sadece bize özgü birçok tat ve sunum bulabileceğiniz restoranımızda, güler yüzümüz ve lezzet düşkünlüğümüzle her geçen gün daha çok kişiye servis yapmaktan gurur duyuyoruz.

Cow Beef Burger ailesi olarak ilk açıldığımız andan beri sadece en iyisini servis etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Damak tadınıza göre şekillendirebileceğiniz burgerlerimiz, çocuk yaşlı demeden herkesin en sevdiği yiyecek haline gelsin diye canla başla çalışıyor, sizden gelen tüm geri dönüşleri ciddiyetle inceliyor ve sizin taleplerinize göre kendimizi geliştiriyoruz. Dünya markaları ile yarışacak lezzetleri, uygun fiyatları ile siz burger severler için hazırlıyoruz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.