ankara altındağ kıymalı pide siparişi Çorbacım 19

Ankara Altındağ Kıymalı Pide Siparişi Çorbacım 19

Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No: 53/c Ankara » Altındağ Altindag, Ankara
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Ankara Altındağ Kıymalı Pide Siparişi Çorbacım 19
Yasin Kızılova
Başpınar Mahallesi Orhan Kemal Caddesi No: 53/c Ankara » Altındağ
Altindag , Ankara
İş Alanları

Diğer

Çorbacım 19 Ankara Altındağ'da Sizlere Hizmet Vermektedir.

Ankara Altındağ Kıymalı Pide Siparişi Çorbacım 19 Hakkında

Çorba çeşitleri, pide çeşitleri, lahmacun ve kebap çeşitleri ile hizmetinizdeyiz. İşletmemizde hizmet sağladığımız gibi, ev ve iş yerlerine de pide ve börek servisi yapıyor, organizasyonlarınız için toplu pide ve börek siparişi alıyoruz. Eşsiz lezzetlerimiz ve kaliteli hizmetimiz için güven ile bizleri tercih edebilirsiniz.

İşletmemizin hijyen seviyesini korumak için büyük bir hassasiyet gösteriyor, düzenli periyotlar ile temizliğini sağlıyoruz. Tabaklarınızı özen ile hazırlıyor, işin mutfak kısmından servis kısmına dek olan hijyen zincirini titizlikle koruyoruz. Mutfağımıza daima yerli ve taze ürünler alıyor, tabaklarımızı bu ürünler ile oluşturuyoruz. Tabaklarımızın lezzetinin sırrı, bu birinci sınıf doğal ürünlerden kaynaklanmaktadır.

Ankara restaurant sektöründe benzersiz lezzetler sunarak hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, bu memnuniyeti korumak, sizlere her gün yenilenen menülerimiz ile kaliteli hizmetler sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alanında profesyonel, deneyim sahibi ekip arkadaşlarımız, sıcak ve hijyenik işletmemiz, ekonomik fiyat politikamız ve zengin menümüz için güven ile firmamızı tercih edebilir, tadı damağınızda kalacak lezzetler ile buluşabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.