adana yüreğir oto arıza tespit işleri Hamza Oto Tamir

Adana Yüreğir Oto Arıza Tespit İşleri Hamza Oto Tamir

Cumhuriyet Mahallesi Süleyman Bahit Caddesi No : 45 ( Eski Karşıka Sanayi Sitesi ) Adana » Yüreğir Yüregir, Adana
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Adana Yüreğir Oto Arıza Tespit İşleri Hamza Oto Tamir
Özger
Cumhuriyet Mahallesi Süleyman Bahit Caddesi No : 45 ( Eski Karşıka Sanayi Sitesi ) Adana » Yüreğir
Yüregir , Adana
İş Alanları

Oto Yetkili Servis

Hamza Oto Tamir Adana Yüreğir'de Sizlere Hizmet Vermektedir.

Adana Yüreğir Oto Arıza Tespit İşleri Hamza Oto Tamir Hakkında

Hamza Oto Tamir araç sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar sürdürmektedir. Bakım onarım alanında uzmanlaşmış, pek çok aracın arızlarını gidermiş çalışanlarımız, sizler için işlerini büyük bir özveriyle tamamlamaktadır. birmilyonnokta.com üyesi olan firmamız kaliteli ekipmanlar ile işlerini kısa sürede tamamlamakta ve araçları tekrardan kullanıma hazır hale getirmektedir. Pek çok donanıma sahip çalışanlarımız hizmet kalitesinden ödün vermemek amacıyla çalışmalarını büyük bir titizlikle yürütmektedir. Çalışanlarımız her bir araçla, özenle ilgilenerek araç sahiplerine detaylı bir durum analizi yapmaktadır.

Çeşitli etkenler araçların mekanizmasında arızalanmalara yol açmaktadır. Ancak uygulanan yanlış yöntemler ve düşük kalite parçalar araç arızlarını arttırmakta, başka noktalarında arızalanmasına sebep olmaktadır. Bu durumu önlemek amacıyla öncelikli olarak arızanın tespitinin doğru yapılmasını amaçlıyoruz. Ardından uygun ekipmanlar ve parçalar ile aracınızı kullanıma uygun hale getiriyoruz.

Yoğun trafik, benzin içerikleri, aracın doğru kullanımı gibi faktörler kullanım ömrünü belirlemektedir. Servisimiz tarafından yapılan bakımlarda tüm bu durumlar ve daha fazlası göz önünde bulundurularak kullanıcılar bilgilendirilmektedir. Memnuniyet ile ayrılan kullanıcılarımız bir sonraki bakım ve servis zamanında tekrardan firmamızı tercih etmektedir.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.