adana seyhan manikür pedikür salonu Büşra Urul Güzellik Merkezi

Adana Seyhan Manikür Pedikür Salonu Büşra Urul Güzellik Merkezi

Yeni Baraj Mahallesi 68021. Sokak No: 17 Zemin Kat Daire: 2 Altın Yapı Apartmanı ( Opet Petrol Arkası) Adana » Seyhan Seyhan, Adana
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Adana Seyhan Manikür Pedikür Salonu Büşra Urul Güzellik Merkezi
Büşra Urul
Yeni Baraj Mahallesi 68021. Sokak No: 17 Zemin Kat Daire: 2 Altın Yapı Apartmanı ( Opet Petrol Arkası) Adana » Seyhan
Seyhan , Adana
İş Alanları

Güzellik Salonları

Büşra Urul Güzellik Merkezi Adana Seyhan'da Sizleere Hizmet Vermektedir.

Adana Seyhan Manikür Pedikür Salonu Büşra Urul Güzellik Merkezi Hakkında

Güzellik alanında tamamladığım eğitim ile profesyonel hayata atıldığım andan beri tek derdim her kadının kendisini olabildiğince güzel hissetmesi. Adana güzellik merkezi sektöründe edindiğim deneyimim kaliteli hizmet anlayışı ile birleşerek, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermeye, kadınlarımızın güzelliklerine güzellik katmaya devam etmekteyim. Her mutlu müşterimin, güzelliğinin farkına varmasını sağlayarak, sektörde ilk aklan gelen isimlerden biri olmanın haklı gururunu yaşıyorum.

Güzellik denilince akla gelen tüm hizmetleri, son teknoloji aletler kullanarak, temizlik kurallarına sıkı sıkıya bağlı güzellik merkezimizde, modern güzellik anlayışının fiziksel özelliklerinizle harmanlanmasını sağlayarak veriyoruz. Kişiye özel değiştirilebilir başlık aparatı ve soğuk hava üflemeli başlıklarla yaptığımız lazer epilasyon istenmeyen tüylerinizden acısız kurtulmanıza yardımcı oluyor, yüzünüze uygun kalıcı makyaj ile her daim bakımlı görünmenize olanak sağlıyoruz. Merkezimizde bulunan son teknoloji sayesinde bölgesel zayıflama ya da selüloit tedavisi hiç ummadığınız kadar kolay.

Tüm hizmetlerin belirli bir kalite anlayışı ile verildiği merkezimizde, en güzel halinize ulaşmanız için sizleri bekliyorum.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.