zeytinburnu toptan kumaş Secde Tekstil

Zeytinburnu Toptan Kumaş Secde Tekstil

Telsiz Mahallesi Seyit Nizam Caddesi No: 162/c Zeytinburnu İstanbul Zeytinburnu, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
İş Alanları

Tekstil Ürünleri

Secde Tekstil Olarak Yılların Vermiş Oldupu Deneyim Ve Tecrübe İle Siz Değerli Müşterilerimize Zeytinburnu İstanbul Da Hizmer Vermekteyiz.

Zeytinburnu Toptan Kumaş Secde Tekstil Hakkında

Secde Tekstil

Kumaş, bayan fantazi kumaş, iç çamaşırı kumaşı, abiye kumaş, toptan ve perakende satış, fantazi polyester kumaş çeşitleri olarak İstanbul Zeytinburnun da hizmet vermekteyiz.

Tekstil sektöründe İstanbul şehrinde faaliyetlerine devam etmekte olan işletmemiz siz müşterilerine her zaman en iyi ürünü en iyi hizmet ile birlikte sunmak üzere çalışmaktadır. Yönetimimiz ve çalışanlarımız ile birlikte işletmemiz müşteri memnuniyetini en önemli kriter olarak dikkate alarak faaliyetlerine devam etmektedir. Siz müşterilerimizi memnun etmek için sektördeki gelişmeleri takip etmekteyiz. Teknolojik gelişmeler ve ürün çeşitliliğindeki değişmeler takip edilerek en yeni ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Sürekli ve yenilikçi tarzı ile kesintisiz olarak faaliyet gösteren Secde Tekstil firmamız, saygılı ve ahlaklı düşüncesinden ödün vermemektedir. Olaylara karşı taraftan bakmayı alışkanlık haline getirmek ve hizmetlerin sağlam temeller ile kurulması için hizmet alanlarımızı genişletmekteyiz. Sektörde kalıcı ve yapıcı çözümler sunabilmek adına, deneyimli çalışan kadromuzu diri tutmak ve çalışan personellerimizin tüm güvenliğini sağlamaya gayret göstermekteyiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.