üsküdar ofis mimari tasarımı yapanlar Ahmet Faik Tümsek Mimarlık

Üsküdar Ofis Mimari Tasarımı Yapanlar Ahmet Faik Tümsek Mimarlık

Adres :bulgurlu Mah. Uzundere Sok . Mavi Gök Sitesi 1-A Blok D/9 2.kat Üsküdar İstanbul Üsküdar, İstanbul
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Üsküdar Ofis Mimari Tasarımı Yapanlar Ahmet Faik Tümsek Mimarlık
Ahmet Faik Tümsek
Adres :bulgurlu Mah. Uzundere Sok . Mavi Gök Sitesi 1-A Blok D/9 2.kat Üsküdar İstanbul
Üsküdar , İstanbul
İş Alanları

Mimarlar

Ahmet Faik Tümsek Mimarlık Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Üsküdar İstanbul Da Hizmet Vermekteyiz.

Üsküdar Ofis Mimari Tasarımı Yapanlar Ahmet Faik Tümsek Mimarlık Hakkında

Ahmet Faik Tümsek Mimarlık

Tümsek Mimarlık olarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. İnşaat sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Tesadüfî başarıdan uzak olan şuana kadar elde ettiği başarıyı ise yoğun çalışmaları ve deneyimli ekibiyle ortaya koyan şirketimiz, standartların çok üzerinde olan hizmet kalitesiyle beklentilere hitap etmekte ve bu noktada hiçbir zaman yeterli demeden hedeflerini hep daha ilerisi ve daha iyisi olacak şekilde belirlemektedir. Bu ölçüde en iyinin en makul aralıklar ile doğru yöntemler eşliğinde müşterilere sunulması firmamızın misyonlarından biri olacaktır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.