Süt ve Süt Ürünleri Sümer Süt Ürünleri

Süt Ve Süt Ürünleri Sümer Süt Ürünleri

Eski Pınarbaşı Yolu 16. Km Ceztepe Mevkii Kışla Köyü Sivas » Şarkışla Sarkisla, Sivas
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Süt Ve Süt Ürünleri Sümer Süt Ürünleri
Ahmet Kılıç - Mehmet Kılıç
Eski Pınarbaşı Yolu 16. Km Ceztepe Mevkii Kışla Köyü Sivas » Şarkışla
Sarkisla , Sivas
İş Alanları

Süt Ürünleri

Sümer Süt Ürünleri Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sivas » Şarkışla'da Hizmet Vermekteyiz.

Süt Ve Süt Ürünleri Sümer Süt Ürünleri Hakkında

Sümer Süt Ürünleri olarak Sivas Şarkışla’da faaliyet gösteren işletmemiz uzun yılların tecrübesi, deneyimi, özverisi ve uygun fiyat avantajlarıyla öne çıkmaktadır. Bizler bölgemizde eşsiz bir konsept oluşturmak ve Sivas’ta bir marka değeri oluşturup tüm ülkemize yaymayı hedef aldık. Kısa sürede de başarılı işlere imza atarak bölgemizin en fazla tercih edilen süt ve süt ürünleri merkezi, besihanesi haline geldik. Yine de bizler hiçbir zaman elde ettiğimiz başarıları yeterli saymıyoruz. Her zaman daha iyisi, her zaman daha fazlası için çaba sarf ediyor, özverimizden ödün vermeden geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.

Sivas tarım hayvancılık sektörünün örnek firmalarından birisi olarak tamamen doğal şartlarda ve bölgemizin besinleriyle yetiştirdiğimiz hayvanlarımızı ve ürünlerini tercihinize sunuyoruz. Önceliği her zaman müşteri memnuniyetine veriyor, sizlerin ihtiyaçlarınızı tespit ederek her ne gerekiyor, her nerede gerekiyorsa tam da istediğiniz gibi karşınıza çıkarıyoruz. Her biri alanında tecrübe sahibi, deneyimli, özverili, işini severek yapan, dinamik yapısıyla kendini geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz.

Sümer Süt Ürünleri olarak hem büyük baş hem de küçük baş hayvanlar yetiştiriyoruz. Hayvanlarımızı en iyi şekilde besliyor, yetiştiriyoruz. Adaklık, kurbanlık ihtiyaçlarınızı en iyi biçimde karşılıyoruz. Süt ve süt ürünlerimizi de en taze biçimde tercihinize açıyoruz. Tamamen modern teknolojiler kullanarak geleneksel ile moderni birleştirmeyi başarıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417