sakarya mesleki yeterlilik eğitimleri Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi

Sakarya Mesleki Yeterlilik Eğitimleri Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi

Pabuçcular Mahallesi Salkım Sokak No: 5 Adapazarı Sakarya adapazari, Sakarya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Sakarya Mesleki Yeterlilik Eğitimleri Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi
Eren Can Özdemir
Pabuçcular Mahallesi Salkım Sokak No: 5 Adapazarı Sakarya
adapazari , Sakarya
İş Alanları

Diğer Kurslar

Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sakarya Da Hizmet Vermekteyiz.

Sakarya Mesleki Yeterlilik Eğitimleri Ada İlk Yardım Eğitim Merkezi Hakkında

Ada İlkyardım Eğitim Merkezi - Sakarya firması olarak sakarya en yakın ilk yardım merkezi,sakarya profesyonel ilk yardım eğitimi,sakarya özel ilk yardım ekibi,sakarya ilk yardım eğitimi verenler,sakarya ilk yardım eğitimi,sakarya ilk yardım eğitimi veren yerler,sakarya çocuklar için ilk yardım eğitimi,sakarya ilk yardım merkezi,sakarya ilk yardım eğitim noktası,sakarya ilk yardım eğitim merkezi,sakarya bireysel ilkyardım eğitimi,sakarya mesleki yeterlilik eğitimleri,sakarya hijyen eğitimleri, vb. hizmetler vermekteyiz.

Ada İlkyardım Eğitim Merkezi

Hakkımızda​

Ada İlkyardım Eğitim Merkezi, T.C Sağlık Bakanlığının 'İlkyardım Yönetmeliği' uyarınca 18 Mart 2014 tarihinde açılan Sakarya'nın 3. ilkyardım eğitim merkezidir. Merkezimiz ilkyardım sertifikası ve ilkyardımcı kimliği vermeye yetkilidir.

Eğitim Metodumuz

Eğitimler en fazla 20 kişilik gruplarda ve U düzeni almış bir sınıfta pratik uygulamalar yapılarak verilmektedir.

Eğitimlerde; yapılan hareketlere göre tepki veren elektronik CPR mankenleri (ilkyardım maketleri), televizyon, video, asetat, slayt, VCD, sinevizyon, video projeksiyon ve PowerPoint sunumları gibi görsel materyaller kullanılmaktadır..

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.