murgul petrol ofisi artvin Durmuşoğlu Petrol

Murgul Petrol Ofisi Artvin Durmuşoğlu Petrol

Erenköy Köyü Küme Evleri No 91 Murgul/artvin Artvin » Murgul(Göktaş) Murgul, Artvin
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Murgul Petrol Ofisi Artvin Durmuşoğlu Petrol
Serdar Durmuş
Erenköy Köyü Küme Evleri No 91 Murgul/artvin Artvin » Murgul(Göktaş)
Murgul , Artvin
İş Alanları

Akaryakıt İstasyonları

Durmuşoğlu Petrol Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Artvin » Murgul(Göktaş)'ta Hizmet Vermekteyiz.

Murgul Petrol Ofisi Artvin Durmuşoğlu Petrol Hakkında

Durmuşoğlu Petrol ailesi olarak aracınızla seyahatlerinizde sizleri yalnız bırakmıyoruz. Artvin enerji sektöründe hizmet veren petrol firmamızla aracınız için ihtiyaç duyduğunuz yakıtı sizlere sunuyoruz. Araç sahiplerinin en çok zorlandığı konu yakıt fiyatları oluyor. Piyasa değeri değişiklik gösteren yakıt fiyatlarını firma olarak düzenlerken müşteriyi ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin zor durumda kalmasını önlemek amacıyla elimizden gelen imkanları kullanıyoruz ve uygun fiyatlarla müşteriye yakıt sunuyoruz. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermemiz sayesinde değerli müşterilerimiz tarafından tanınıyoruz. Müşterilerimiz, uygun fiyatlı ve güvenilir hizmet verdiğimize inandıkları için yıllardır bizi tercih ediyor.

Araçlar için tercih dilen petrol ciddi önem taşır. Tercih edilen yakıtın belirli özelliklerde olması gerekir. Eğer yakıt bu özellikleri taşımıyorsa araca zarar verebilir. Güvendiğiniz petrol firmalarından yakıt almanız sizin için önemlidir. Durmuşoğlu Petrol ailesi olarak aracınız için güvenle tercih edebileceğiniz yakıtları sizlere sunmaya devam ediyoruz. Kalite standartları içinde verdiğimiz hizmet sayesinde ihtiyacınıza en doğru çözümleri buluyorsunuz. Biz, sektörün önde gelen ismi olarak 7/24 aktif bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ekibimizin yeniliğe açık olması sayesinde hizmet verdiğimiz sektördeki yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve verdiğimiz hizmeti geliştiriyoruz. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz çalışmaları her zaman doğru ve güvenilir şekilde müşteriye sunuyoruz. Güler yüzlü, saygılı, disiplinli, dürüst ve güvenilir kadromuzla hizmet vermeye devam edeceğiz.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.

Fatal error: Call to undefined method MysqliDb::MysqliDb() in /home/gfirma/public_html/index.php on line 417