manavgat en iyi anaokulu Özel Zeytin Anaokulu

Manavgat En İyi Anaokulu Özel Zeytin Anaokulu

Sorgun Mah.kemer Cad.no 39 Manavgat Antalya Manavgat, Antalya
Gold
Vitrin
Mesaj Gönder
Manavgat En İyi Anaokulu Özel Zeytin Anaokulu
Anıl Özden
Sorgun Mah.kemer Cad.no 39 Manavgat Antalya
Manavgat , Antalya
Özel Manavgat Zeytin Anaokulu Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Manavgat Antalya Da Hizmet Vermekteyiz.

Manavgat En İyi Anaokulu Özel Zeytin Anaokulu Hakkında

Özel Manavgat Zeytin Anaokulu olarak 3-6 yaş arası eğitimi,okul öncesi ingilizce eğitimi,3-6 yaş arası sportif becerileri,montesori eğitim sistemi,okul öncesi modern dans eğitimi,okul öncesi okuma yazmaya hazırlık,

okul öncesi oyun atölyesi,okul öncesi ekoloji etkinlikleri,okul öncesi fen ve deney etkinlikleri,okul öncesi atıkdan sanata çalışma atölyesi,okul öncesi görsel sanatlar etkinliği,okul öncesi drama etkinliği,türkçe dil ve ifade etkinlikliği,matematiksel zeka gelişimsel etkinliği,uzman diyetisyen kontrolü ile eğitim,Uzman Klinik Psikolog,aile psikolojik danışmanlık desteği vb alanda hizmet vermekteyiz.

Hizmet sunumunda kullanılan yeni sistemler ile kaliteyi artırmayı ve nitelikli bir hizmet ortaya koymayı hedefleyen firmamız, ekip ruhuyla hareket eden deneyimli personel eliyle bu hedefe ulaşmış bulunmaktadır. Eğitim sektöründe daha fazla müşteriye ulaşarak güçlü bir yapı olma hedefiyle yola çıkan firmamıza bu yolda eşlik eden kavramlar arasında etik, kalite, eğitim, müşteri odaklılık, hızlı çözüm, yeniliğe açık olmak ilk sıralarda yer almaktadır.

Okul Öncesi Eğitimsektöründe müşteriye en uygun fiyatlı hizmeti kaliteden ödün vermeden ulaştırma misyonuyla hareket eden firmamız için bu amaca hizmet eden çeşitli analiz çalışmaları oldukça önemlidir. Hizmet üretiminde kaynak kullanımı ve bütçe hesaplamalarından personel seçimine tüm aşamalar stratejik bir şekilde planlanıp uygulanarak en uygun fiyatlı çözümlere ulaşılmaktadır.

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright | @2018 | firmakayitlari.com | Her hakkı saklıdır.